E Shtunë, 07.20.2024, 05:04am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 Kursi
 

 
 
 
 
 
 
LAJMI I FUNDIT
Më shumë
Ohridsky - UASHINGTONI BLLOKON LLOGARITË DHE PRONAT E POLITIKANËVE MAQEDONAS

E Mërkurë, 05.13.2015, 11:59am

ERDOGAN NË TIRANË - TAKOHET ME NISHANIN
E Mërkurë, 05.13.2015, 11:44am

BDI DEL SOT NGA QEVERIA - FUNDI I QEVERISË GRUEVSKI
E Mërkurë, 05.13.2015, 06:53am

ZËRI - EDHE NË KOSOVË MUND TË PËRSËRITET RASTI I KUMANOVËS!
E Mërkurë, 05.13.2015, 06:43am

VUÇIÇ MË 27 MAJ IA KTHEN VIZITËN RAMËS
E Mërkurë, 05.13.2015, 06:35am

ERDOGAN NË TIRANË - TAKOHET ME NISHANIN
BDI DEL SOT NGA QEVERIA - FUNDI I QEVERISË GRUEVSKI
ZËRI - EDHE NË KOSOVË MUND TË PËRSËRITET RASTI I KUMANOVËS!
VUÇIÇ MË 27 MAJ IA KTHEN VIZITËN RAMËS
PRISHTINA DHE SHKUPI BËJNË IDENTIFIKIMIN E TË VRARËVE
PRESIDENTI ERDOGAN SOT VIZITON TIRANËN
TRI DORËHEQJE NË QEVERINË E MAQEDONISË
MBYLLET AEROPORTI I PRISHTINËS - MENJËHERË PAS AKSIDENTIMIT TË HELIKOPTERIT TË EULEX-it
ZËRI I AMERIKËS - MBIZOTËROJNË PAQARTËSITË NË MAQEDONI
   
OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
Barometri diplomatik
TRADHTARËVE NUK IU DORËZOHEN LETRA PËRSHPIRTËSE, AS PARALAJMËRUESE!
Nga Prof. Dr. MEHDI HYSENI

E Mërkurë, 05.13.2015, 07:01am
Të gjithë ata kritikucë, që nuk pajothen me adresimin dhe me përmbajtjen e qëlluar të letrës publike të


KRYEMINISTËR, A NA LEJON TË JETOJMË NË SHQIPËRI PAS 21 QERSHORIT 2015
Nga REXHEP SHAHU

E Martë, 05.12.2015, 05:33pm
Pyetja e plotë për kryeministrin Edi Rama është kjo: A na lejon, a na pranon të jetojmë në Shqipëri pas 21FITORE MBI FASHIZMIN APO PËRMBYTJE NËN KOMUNIZËM
Nga FRANK SHKRELI

E Hënë, 05.11.2015, 06:02pm
Këtu në Shtetet e Bashkuara dhe në Europë u shënua 70-vjetori i fitores në kontinentin europian dhe mbarimi


KUMANOVËN NUK KA SE KUSH TA MBROJË, PASI ALI AHMETI ËSHTË MERCENAR I GRUEVSKIT
Nga ELIDA BUÇPAPAJ

E Hënë, 05.11.2015, 11:13am
Nga Kumanova kanë mbërritur foto të terrorit shtetëror, shtëpi të djegura e të boshatisura e për rrjedhojëMETODAT AUTORITARISTE NË DREJTIM TË SHTETIT DHE ZGJEDHJEVE
Nga ROMEO GURAKUQI

E Hënë, 05.11.2015, 10:07am
Askush nuk e kishte menduar se pas gati 25 viteve të rënies së shtetit të PPSH, shoqëria shqiptare dhe Shteti


SURGITE, MORTUI! -  LE TE NGRIHEN TE VDEKUNIT!
Nga SAMI REPISHTI

E Enjte, 05.07.2015, 04:16pm
Ridgefield,CT.USA.- Kohet e fundit, shtypi gjerman ka trajtue “problemin” e nji nazisti 93 vjeçar, OskarBlog
MUSTAFA T'I KËRKOJË FALJE DIOGUARDIT
Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

E Enjte, 05.07.2015, 03:30pm
Një i punësuar në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, madje tash sa vite numër dy iNE NUK KEMI QENË NDONJËHERË DHE AS JEMI SI GJITHË TË TJERËT
- Replikë me z. Henri Çili
Nga ANDON DEDE

E Hënë, 05.04.2015, 06:14am
KRYEMINISTËR, A NA LEJON TË JETOJMË NË SHQIPËRI PAS 21 QERSHORIT 2015
Nga REXHEP SHAHU
Barometri diplomatik
KUR DËSHTON POLITIKA, KËRCET PUSHKA!
Nga Prof. Dr. MEHDI HYSENI
FITORE MBI FASHIZMIN APO PËRMBYTJE NËN KOMUNIZËM
Nga FRANK SHKRELI
KUMANOVËN NUK KA SE KUSH TA MBROJË, PASI ALI AHMETI ËSHTË MERCENAR I GRUEVSKIT
Nga ELIDA BUÇPAPAJ
METODAT AUTORITARISTE NË DREJTIM TË SHTETIT DHE ZGJEDHJEVE
Nga ROMEO GURAKUQI
Barometri diplomatik
S'KA ALTERNATIVË TJETËR - O FEDERALIZIM, O RIBASHKIM ME SHQIPËRINË
Prof. Dr. MEHDI HYSENI
SURGITE, MORTUI! -  LE TE NGRIHEN TE VDEKUNIT!
Nga SAMI REPISHTI
Blog
MUSTAFA T'I KËRKOJË FALJE DIOGUARDIT
Nga SKËNDER BUÇPAPAJ
Barometri diplomatik
SELIMQE ANTIDIPLOMACI, E DËMSHME EDHE PËR KOSOVËN, EDHE PËR UASHINGTONIN
Nga Prof. Dr. MEHDI HYSENI
ZVICRA
Më shumë
PAUL GAUGUIN - NJË UDHËTIM DREJT VENDEVE IDILIKE
Ekspozita e Fondation Beyeler propozon një nga ngjarjet kulturore pikante të vitit 2015


E Mërkurë, 05.13.2015, 06:15pm

VOAL - BAZEL - Me një prej ngjarjeve kulturore të vitit 2015 në nivel evropian, Fondation Beyeler hap
GJENEVË - REKORD BOTËROR I SHITJES SË DIAMANTIT ROZË, DIKUR I PËRKISTE MBESËS SË NAPOLEONIT
E Mërkurë, 05.13.2015, 08:10am

VOAL - GJENEVË - Një diamant rozë i jashtëzakonshëm 8,72 karatësh u shit në një ankand në Gjenevë për
ILIR SHALA - KANDIDAT PËR DEPUTET NË PARLAMENTIN E ZVICRËS NË LISTËN E CVP
E Martë, 05.12.2015, 05:10pm

VOAL - Bëhet e ditur se Ilir Shala, nënkryetar i Junge CVP të Kantonit të Bernës, u shpall kandidat për
SHOQATA E KRIJUESVE SHQIPTARË NË ZVICËR - ME KRYESI TË RE
Kuvendi zgjodhi edhe kryesinë e re prej 7 anëtarësh, kryetar u zgjodh poeti Shaip Beqiri

E Hënë, 05.11.2015, 04:06pm

ËSHTË ARI EMBLEMA E VËRTETË E ZVICRËS
Në Zvicër gjenden katër rafineritë më të rëndësishme të arit në botë

E Premte, 05.08.2015, 03:41pm
ILIR SHALA - KANDIDAT PËR DEPUTET NË PARLAMENTIN E ZVICRËS NË LISTËN E CVP
SHOQATA E KRIJUESVE SHQIPTARË NË ZVICËR - ME KRYESI TË RE
Kuvendi zgjodhi edhe kryesinë e re prej 7 anëtarësh, kryetar u zgjodh poeti Shaip Beqiri
ËSHTË ARI EMBLEMA E VËRTETË E ZVICRËS
Në Zvicër gjenden katër rafineritë më të rëndësishme të arit në botë
SOMARUGA NË VJENË KËRKON NDIHMË PËR DIALOGUN POLITIK ME BASHKIMIN EVROPIAN
Presidentja zvicerane - Duam të jemi pjesë e sistemit evropian të shpërndarjes së azilkërkuesve
SHQIPTARI QË E HUMBI JETËN NË PUNË NË ZVICËR ËSHTË BESLIM SYLA NGA BERJAHA E GJAKOVËS
PRANË GJYKATËS PENALE FEDERALE TË ZVICRËS TË KETË EDHE NJË GJYKATË APELI
BIE NIVELI I ALARMIT, POR NUK BIE NIVELI I LUMENJVE ZVICERANË
CVP - ZVICRA TË MARRË PJESË NË OPERACIONIN E SHPËTIMIT TË EMIGRANTËVE NË MESDHÉ
XHERDAN SHAQIRI NË REKLAMEN E RE TË VOLKSWAGENIT
   
INTERVISTË-PRESS
Më shumë
ALBUMI I PIKTORIT - TRI AKUARELE NGA HELIDON HALITI

E Djelë, 05.17.2015, 09:54am
REPUBLIKA E KOSOVËS DHE REPUBLIKA E SHQIPËRISË - BASHKË NË KANË
PARULLA DASHURIE PËR KOSOVËN DHE SHKRIMTARI ZEJNULLAH RRAHMANI
Nga REXHEP SHAHU
SHQIPTARËT E BASHKUAR NGRITËN FLAMURIN KOMBËTAR NË 'KËMBANËN E PAQES' NË ROVERETO
Fotoreportazh nga FLORIM ZEQA
VRASJA E POPULLIT DHE SHTETIT NË EMËR TË PUSHTETIT!
-Apo çfarë (çka) ndodhi në Kumanovë...?!
Nga AGRON SHABANI
Përkujtim
MARIAN TUNAJ - VEPRIMTAR I SHQUAR PËR LIRINË DHE PAVARËSINË E KOSOVËS
NATO-ja DHE BE-ja JANË BASHKËFAJTORE PËR SITUATËN NË MAQEDONI
Nga AUGUSTIN PALOKAJ
PYETJA E VOGËLUSHES ZAMIRA JASHARI NGA KUMANOVA - NËNË, A VRASIN FËMIJË?
ALBUMI I PIKTORIT - 3 TABLO NGA HELIDON HALITI
NË PRISHTINË EDICIONI XIV I FESTIVALIT 'REMUSICA'
SHQIPTARËT
Më shumë
DONIKA GËRVALLA ZGJIDHET KRYETARE E DEGËS SË LDK-së NË GJERMANI

E Hënë, 05.11.2015, 05:38pm

VOAL - Veprimtarja e shquar shqiptare Donika Gërvalla në Kuvendin Zgjedhor të Degës së LDK-së në
ROBERTO SAVIANO - KA RIVALITET MES MAFIEVE TË TIRANËS DHE PRISHTINËS (Intervistë)
E Hënë, 05.11.2015, 12:56pm

ROBERTO SAVIANO - KA RIVALITET MES MAFIEVE TË TIRANËS DHE PRISHTINËS (Intervistë)
TROPOJA ISHTE E MBUSHUR ME BUJARI DHE MIKPRITJE...
Reportazh nga GJON NEÇAJ
KOSOVA S'I KA NDËRPRERË BISEDIMET ME SERBINË
PRESIDENTI NISHANI NDERON AMERIKANË E SHQIPTARË NË NJU JORK
MOIKOM ZEQO - EMANCIPIMI I GRUAS ËSHTË ÇËSHTJE E SË ARDHME SË VET QENIES NJERËZORE!
The Mirror - ELHAIDA DANI E DENJË PËR TË FITUAR, NËSE BIND EUROPËN
PSE 6 MAJI 2015 I REXHEP DEDUSHAJT ËSHTË NJË DATË E RE NË KALENDARIN E KOHËS?
Nga RAMIZ LUSHAJ
AMBASADORI MAQEDONAS LA BARSË DIPLOMATEN SHQIPTARE
NISHANI DEKOROI AT SEBASTIAN VAZHKALANË ME DEKORATËN 'NËNË TEREZA'
   
LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
POLAKËT PO PËRGATITEN PËR LUFTË

E Enjte, 05.14.2015, 08:23am

PRESIDENTI PUTIN PRET SEKRETARIN KERRY NË SOÇI
E Martë, 05.12.2015, 05:54pm

PRESIDENTI PUTIN PRET SEKRETARIN KERRY NË SOÇI
RUSIA DHE KINA I FILLUAN USHTRIMET USHATARAKE DETARE
NË SOÇI TAKIMI KERRY-LAVROV
SËMURET PILOTI - NJË UDHËTAR ATERRON AVIONIN
RAUL CASTRO NË VATIKAN
ISH SENATORI BOB DOLE FLET MBI FITOREN E 8 MAJIT
KOREJA VERIORE TESTON RAKETË BALISTIKE NËNUJORE
SEKRETARI KERRY NË FRANCË
MASAT E SIGURISË RRETH SHTËPISË SË BARDHË
POLITIKË
Më shumë
GJERMANIA DHE RUSIA SYNOJNË PËRMIRËSIMIN E MARRËDHËNIEVE

E Hënë, 05.11.2015, 06:26am
GJERMANIA DHE SHBA - MIQ TË VJETËR ME SHQETËSIME TË REJA
NDËRSA BISEDOHET PËR ARMËPUSHIM - LUFTIMET VAZHDOJNË
SENATI AMERIKAN DISKUTON PROJEKTLIGJIN PËR IRANIN
E VËRTETA NË SIRI TË KUSHTON JETËN
Koment nga SAMAR YAZBEK, Deutsche Welle
MARRËDHËNIET E PRESIDENTIT OBAMA ME NETANYHAUN DHE UDHËHEQËS BOTËRORË
SHBA TË SHQETËSUARA ME PËRFSHIRJEN IRANIANE NË JEMEN
Sekretari amerikan i shtetit John Kerry, tha se Shtetet e Bashkuara nuk do të rrinë duarkryq derisa rajoni po destabilizohet

SHEFI I CIAs E LAVDËRON MARRËVESHJEN ME IRANIN
GJERMANIA REAGON - ÇËSHTJA E DËMSHPËRBLIMEVE TË LUFTËS ËSHTË MBYLLUR, KËRKESA GREKE ËSHTË MARRËZI
GREKËT DUAN NGA GJERMANIA 279 MILIARDË EURO DËMSHPËRBLIM LUFTE
   
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
FESTË E BUKUR ME RASTIN E DITËS SË NËNAVE AMERIKANE
Fotoreportazh nga MIMOZA DAJÇI

E Hënë, 05.11.2015, 12:48pm
FUTBOLLISTI KRISTJAN SOKOLI ME SEAHAWKS
BUJAR DHE ANILA ZAJMI EKSPOZITË NË PARIS
U SHËNUA 25 VJETORI I THEMELIMIT TË DEGËS SË LDK-së NË ZVICËR
FUTBOLLI SHQIPTAR NË ZVICËR RREZATON EDHE NË KOSOVË
NJË KLASË FRANCEZE E DOMINUAR NGA NXËNËS SHQIPTARË - DELVINA, ANITA, GËZIM, ARIANIT, ALTIN...
MUNGESA E SHKOLLËS SHQIPE, DIKTON FORMA TJERA TË EDUKIMIT
MIQËSI, JOSHJE MAGNETIKE PËR MYSAFIRËT E LARGËT
Fotoreportazh nga IDRIZ ZEQIRAJ
RESTORANTI MEDITERAN 'EZ' NË BRONX
Nga MIMOZA DAJÇI
MARKO CAKA RRËFEN MIQËSINË ME ALEKS CIPRAS
Gazetari shqiptar që u largua nga Greqia për të nisur një karrierë si aktor në Hollivud
DIASPORA SHQIPTARE NË SHBA NË NDIHMË TË VENDEVE TË PREJARDHJES
PERSONAZH
Më shumë
HILLARY CLINTON GËZON MBËSHTETJE TË LARTË

E Enjte, 05.14.2015, 11:28am
KËNGËTARJA BRITANIKE E SHTYN UDHËTIMIN NË HAPËSIRË
GRUAJA E SCHUMACHERIT SHET NJË AEROPLAN DHE NJË SHTËPI PUSHIMI TË FAMILJES
PELE SËRISH NË SPITAL - BRAZILI NË ANKTH
PUTIN GËNJEN PËR TË KALUARËN - ZBULOHET NËNA E VËRTETË
LIROHET KHADR - DIKUR I BURGOSURI MË I RI NË GUANTANAMO
HETUESIT - LUBITZ KISHTE BËRË PROVA PËR RRËZIMIN E AVIONIT
GARLAND I TEKSASIT - PROVOKUESJA GELLER DHE FAMA E SAJ
SHBA - EMRA TË RINJ NË GARËN PRESIDENCIALE
CHARLOTTE ELIZABETH DIANA - EMRI I PRINCESHËS SË POSALINDUR
   
ART KULTURË
Më shumë
FERRI ËSHTË VEND I VETMUAR
Nga CHARLES BUKOWSKI

E Hënë, 05.11.2015, 05:47pm
Ai ishte 65, bashkëshortja 66
dhe vuante nga sëmundja Alzheimer.

vetë vuante nga kanceri


KOPILAT E KOMBIT
Nga AGIM GASHI

E Enjte, 05.07.2015, 02:05pm
Kopilat e kombit, kopila t´Srebisë,
Po ia ndalin rriten Kosovë e Shqipnisë,
Kopilat e kombit, kopila shqiptar
Na e vranë atdheun, e mbyten për t´gjallë


SHKRIMTAR I ROGANËS
- poezi nga libri, "Mielli dhe buka"
Nga RRUSTEM GECI

E Enjte, 05.07.2015, 01:37pm
( Në Kodër të Brijës në Roganë
Një Kaçubë o më pat thënë
Jam e vogël, pak kam shtat
vesë prej barit pijë çdo natë!..)


5 MAJI
Nga QERIM SKËNDERAJ

E Martë, 05.05.2015, 07:09pm
I pashë veteranët këtë ditë të shënuar,
Si drurë të vjetër harkuar nga era.
Buqeta me lule u dridhen në duar,
Tek shtyhen ngadalë mbi këmbët e “prera”


NJERËZ TË VETMUAR
Nga JANIS KALAMITSIS

E Hënë, 05.04.2015, 06:58pm
KOPILAT E KOMBIT
Nga AGIM GASHI
SHKRIMTAR I ROGANËS
- poezi nga libri, "Mielli dhe buka"
Nga RRUSTEM GECI
5 MAJI
Nga QERIM SKËNDERAJ
NJERËZ TË VETMUAR
Nga JANIS KALAMITSIS
RINI
Nga THANI NAQO
MOS MA VIDHNI PLISIN
Nga ASLLAN DIBRANI
LIRIKA EROTIKE
Nga QERIM SKËNDERAJ
I RUAJ GJËRAT TË PLOTA
Nga MARK STRAND
PELEGRINI
Nga DRITËRO AGOLLI
DOSSIER
Më shumë
FILMI 'SECRET OCEAN 3D' I KUSHTOHET BOTËS NËNUJORE

E Hënë, 05.11.2015, 06:18am

FRANCË - KOPJE E NJË SHPELLE PARAHISTORIKE
E Shtunë, 05.09.2015, 07:51am

KINEZI NDËRTOI VETURËN ELEKTRIKE PREJ DRURI
E Mërkurë, 05.06.2015, 09:01am

20 FOTOT MË DOMETHËNËSE TË ARTIT BOTËROR
E Mërkurë, 05.06.2015, 08:08am

FRANCË - KOPJE E NJË SHPELLE PARAHISTORIKE
KINEZI NDËRTOI VETURËN ELEKTRIKE PREJ DRURI
20 FOTOT MË DOMETHËNËSE TË ARTIT BOTËROR
TËRMETI ZVOGËLOI EVERESTIN 3 CENTIMETËR
KUSHTIM NË KUJTIM TË ASTRONAUTËVE TË VARË NË MISIONE
PËRVJETORI JUBILAR I LUFTËS SË DYTË BOTËRORE
SA PESHON GJITHË ARI I BOTËS?
DOSJA ODESA - ÇFARË NDODHI NË UKRAINË MË 2 MAJ 2014
DISA 'RASTËSI' VËRTET TË FRIKSHME
   
KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
NJË ITINERAR TRONDITËS POETIK
Shaip Beqiri: Hidra e mllefit / Hydra des Zorns, Limmat Verlag, 2014, Zürich
Nga ADEM GASHI

E Mërkurë, 05.13.2015, 08:40pm
LIBRI ME POEZI TË ZGJEDHURA I  POETIT FASLLI HALITI, BOTOHET NË ROMË NGA SHTËPIA BOTUESE «EdilLet»
Në përkthimin dhe redaktimin e poetit të shquar Gëzim Hajdari
TË RËNËT E KUMANOVËS
Poezi promemoriale nga RRUSTEM GECI
NJERIU METALIK
Esé nga QERIM SKËNDERAJ
B O R Ë B A R D H A
- poezi nga libri "Trojet e mia"
Nga RRUSTEM GECI
POEZI LIRIKE
Nga PËRPARIM HYSI
ZOGU I PLAGOSUR dhe RRALLIMI
Skica nga FASLLI HALITI
DISA KOMENTE PËR POEZITË E ANTOLOGJISË ME POEZI TË ZGJEDHURA TË POETIT FASLLI HALITI PËRKTHYER NGA POETI I SHQUAR GËZIM HAJDARI
RRUGËT E REJA
Cikël poetik nga SOKOL DEMAKU
PESHA E BOTËS
Poezi nga ALLEN GINSBERG
Përktheu: FASLLI HALITI
HOLLYWOOD
Më shumë
GEORGE CLOONEY - MARTESA MË BËRI TJETËR NJERI

E Hënë, 05.11.2015, 09:47am
STUDIM I RI - 'BEATLES' NUK KANË BËRË REVOLUCION NË MUZIKË
KËTË VERË DEL ALBUMI I RI I KURT COBAINIT
FILMI I RI 'WOMAN IN GOLD'
FAST & FURIOUS - PËRSËRI MË FITIMPRURËSI NË BRITANI
SOT DITA E ROKENROLLIT
ISABELLA ROSSELLINI - KRYETARE E JURISË SPECIALE TË KANËS
TRANSMETOHET THIRRJA DRAMATIKE E BULLOCKUT NË POLICI
POLONI - SHTYHET PROCESI PËR EKSTRADIMIN E POLANSKIT
KIM KARDASHIAN ARRITI NË ARMENI
   
AFORIZMA
Më shumë
AFORIZMA NGA BUDDHA (Buda, 623-543 para erës së re)

E Djelë, 03.01.2015, 10:32am

Voal - 1 MARS - Unë kurrë nuk shikoj çfarë është bërë; unë shikoj vetëm çfarë ka mbetur pa u bërë.
Këmba e ndien veten se është këmbë vetëm kur prek tokën
AFORIZMA NGA RITA ORA (Lindur më 26 nëntor 1990)

AFORIZMA NGA RITA ORA (Lindur më 26 nëntor 1990)
AFORIZMA NGA LEON TOLSTOI (1828-1910)
AFORIZMA NGA SOPHIA LOREN (Sofia Loren, lindur më 20 shtator 1934)
AFORIZMA NGA MAHMOUD ABBAS (Mahmud Abas, lindur më 1935)
AFORIZMA NGA YEHUDA AMICHAI (Jehuda Amikai, 1924-2000)
AFORIZMA NGA SHIMON PERES (Lindur më 2 gusht 1923)
AFORIZMA NGA YITZHAK RABIN (Itzhak Rabin, 1922-1995)
AFORIZMA NGA ZINEDINE ZIDANE (Zinedin Zidan, lindur më 23 qershor 1972)
AFORIZMA NGA EDSON ARANTES DO NASCIMENTO - PELE (Edson Arantes do Nashimento - Pele, lindur më 23 tetor 1940)
GOSSIPE
Më shumë
IRINA SHAYKU NË LIDHJE ME BRADLEY COOPERIN

E Enjte, 05.07.2015, 10:57am
WOODS DHE VONN NDAHEN
LINDJA E PRINCESHËS ISHTE INSKENIM
BILL COSBY - ZGJEROHET LISTA E GRAVE QË E AKUZOJNË
ZAYN MALIK PRITET TË MARTOHET NË QERSHOR
KENDRICK LAMAR E KONFIRMOI FEJESËN
DIVORCE DIVASH DHE DIVESH
NICKI MINAJ THOTË SE E ADHURON KANYE WESTIN
SOFIA VERGARA NDËRRON MENDJE PËRSËRI
AKTORJA HILLARY DUFF DREJT SHKURORËZIMIT
   
SPORT
Më shumë
JUVENTUS DHE BARCELONA NË FINALEN EVROPIANE

E Enjte, 05.14.2015, 08:32am
JUVENTUSI MPOSHT REALIN
PIRLO - LARGOHEM NGA JUVE NËSE E FITOJMË LIGËN E KAMPIONËVE
BAYERN MÃœNCHEN - LEWANDOSKI GATI PËR BARCELONËN
MAYWETHER NUK SHFRONËZOHET - MPOSHT PACQUINON
KOSOVA PRANOHET NË FEDERATËN NDËRKOMBËTARE TË ATLETIKËS
CHAMPIONS - SOT LUHEN PSCG-BARÇA DHE PORTO-BAYERN
NBA - REZULTATET E KAMPIONATIT AMERIKANOVERIOR TË BASKETBOLLIT
KUPA E ITALISË - JUVENTUS NË FINALE, FITON 3-0 NDAJ FIORENTINËS
TENNIS - SERENA WILLIAMS FITON NË MIAMI
Për numrin 1 të botës është titulli i 66të në karrierë
 
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 
 
VOAL
[Shko lart]