E Shtunë, 09.25.2021, 01:04pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
AFORIZMA
 
AFORIZMA NGA CLARK GABLE (Klark Gejbëll, 1901-1960)
E Djelë, 08.08.2010, 09:24am (GMT+1)

Clark Gable e Marilyn Monroe në një skenë filmi

Voal-online 8 gusht-Çdo gjë që bën Marilyn Monroe është e ndryshme nga çfo femër tjetër, e çuditëshme dhe tunduese, që nga mënyra si flet deri tek mënyra si ajo e përdor atë bust të hatashëm.

Medet, nëse unë do të kisha shkuar me të gjitha zonjat për të cilat më marrin nëpër gojë, atëherë nuk do të kisha pasur kohë të gjuaja peshk.

Unë jam thjesht një dosido fatmadh prej Ohaios, të cilit i rastisi të jetë në vendin e duhur në kohën e duhur.

Është një mbifitim kur ty të pëlqen vajza me të cilën ke rënë në dashuri.

E vetmja arsye pse ata vijnë të më shohin është se unë e di që jeta është një mrekulli. Dhe ata e dinë që unë e di këtë./Elida Buçpapaj

Clark Gable e Viviene Leigh në një skenë filmi

Elida Buçpapaj


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
AFORIZMA NGA VINCENT VAN GOGH (Vinsent Van Gog, 1853-1890) (08.01.2010)
AFORIZMA NGA LADY GAGA (Lindur më 28 mars 1986)< (07.17.2010)
AFORIZMA NGA RICHARD GERE (Riçard Gir, lindur më 1949) (06.26.2010)
AFORIZMA NGA GRAHAM GREENE (Graham Grin, 1904-1991) (06.13.2010)
AFORIZMA NGA AVA GARDNER (1922-1990) (06.05.2010)
AFORIZMA NGA JOHANN WOLFGANG GOETHE (JOHAN VOFLGANG GËTE, 1749-1832) (05.30.2010)
AFORIZMA NGA CHARLES DE GAULLE (SHARL DE GOL, 1890-18970) (05.21.2010)
AFORIZMA NGA GRETA GARBO (1905-1990) (05.12.2010)
AFORIZMA NGA MOHANDAS GANDHI - MAHATMA GANDI (1869-1948) (05.04.2010)
AFORIZMA NGA ROBERT FROST (1874-1963) (04.24.2010) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]