E Enjte, 09.16.2021, 11:23pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
BERLUSCONI MARTOHET ME 28 VJEÇAREN NË NJË CEREMONI SEKRETE!

E Premte, 11.01.2013, 09:29am (GMT+1)Silvio Berlusconi dhe Francesca Pascale

Silvio Berluskoni është martuar me të fejuarën e tij në një cermoni private në një kishëz. Lajmi është bërë publik nga një mikeshë e tij.

Tri herë kryeministër i Italisë, Berluskoni, 77 vjeç, thuhet se është martuar me ish vajzën e televizionit, Francesca Pascale, 28 vjeç, në një kishë brenda vilës së tij luksoze pranë Milanos, tre javë më parë.

Çifti është takuar kur Pascale, ishte një aktiviste adoleshente në partinë e tij Forza Italia. Marythell Polanco, një prej vajzave të festave të famshme “Bunga Bunga” ka thënë se ajo ka qenë e ftuar një një ceremoni sekrete martesore. E pyetur në një radio italiane, nëse çifti do të martohet, modelja dhe këngëtarja domenikane zbuloi: “Ata janë të martuar tashmë.”
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ORLANDO BLOOM NDAHET NGA MIRANDA KERR (10.25.2013)
KIM KARDASHIAN E KANYE WEST NUK DO TË MARTOHEN (10.19.2013)
Vanity Fair, MIA FARROW HAP ZEMRËN - IM BIR NDOSHTA ËSHTË I SINATRËS (10.03.2013)
PEOPLE, MICHAEL DOUGLAS DHE CATHERINE ZETA-JONES NUK JANË 'PRAPË BASHKË' (10.02.2013)
Vanity Fair, FRANCESCA - ISHA MINORENE KUR MË SHKREPI NË KOKË BERLUSCONIN (09.26.2013)
RICHARD GERE NDAHET NGA GRUAJA E DYTË PAS 11 VITESH MARTESË (09.25.2013)
GEORGE SOROS MARTOHET PËR TË TRETËN HERË (09.21.2013)
MILEY CYRUS DHE LIAM HEMSWORTH NDAHEN PAS KATËR VITESH FEJESE (09.18.2013)
DEMI MOORE NË DASHURI ME BABAIN E ISH TË DASHURIT? (09.14.2013)
OPRAH WINFREY - TMERRI IM MË I MADH JANË BALONAT (09.10.2013) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]