E Enjte, 09.16.2021, 11:00pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
AKTORJA QË IU VARDIS ALEC BALDWINIT DËNOHET ME BURG

E Premte, 11.15.2013, 03:18pm (GMT+1)Genevieve Sabourin, gruaja e akuzuar se i është vardisur aktorit Alec Baldwin, flet para mediave gjatë një pushimi mes seancave në Gjykatën Kriminale të Manhatënit, në Nju Jork

Voal-online - (Reuters) - Një aktore amatore kanadeze e akuzuar se i është vardisur aktorit të famshëm Alec Baldwin u dënua me 210 ditë burg.

Gjykatësi Robert Mandelbaum e gjeti Genevieve Sabourin, 41 vjeçe, fajtore se i është vardisur dhe e ka ngacmuar Baldwinin dhe gruan e tij, wife, Hilaria.

Gjatë dëshmisë emocionale të martën, Baldwin, 55 vjeç, shpërtheu në të qara duke treguar se si aktori nga Montreali në mënyrën më të paptitur arriti në shtëpinë e aktorit, në ditën e tij të fejesës, duke përfituar nga rasti. Ai mohoi të ketë pasur ndonjëherë marrëdhënie personale të çfarëdolloji me Sabourin dhe tha se kurrë nuk iu është përgjigjur emaileve të saj.

Hilaria Baldwin, e cila sollit në jetë në gusht me Alec Balwin, tha se Sabourin e ngacmoi atë kohët e fundit në Twitter, ku Sabourin i thoshte se do ta dështonte fëmijën. Ajo përmendi twittet e saj dhe tha se është e tmerruar nga Sabourin.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
TOM CRUISE E MBRON VETEN - NUK E BRAKTISA SURIN PAS DIVORCIT (11.07.2013)
BERLUSCONI MARTOHET ME 28 VJEÇAREN NË NJË CEREMONI SEKRETE! (11.01.2013)
ORLANDO BLOOM NDAHET NGA MIRANDA KERR (10.25.2013)
KIM KARDASHIAN E KANYE WEST NUK DO TË MARTOHEN (10.19.2013)
Vanity Fair, MIA FARROW HAP ZEMRËN - IM BIR NDOSHTA ËSHTË I SINATRËS (10.03.2013)
PEOPLE, MICHAEL DOUGLAS DHE CATHERINE ZETA-JONES NUK JANË 'PRAPË BASHKË' (10.02.2013)
Vanity Fair, FRANCESCA - ISHA MINORENE KUR MË SHKREPI NË KOKË BERLUSCONIN (09.26.2013)
RICHARD GERE NDAHET NGA GRUAJA E DYTË PAS 11 VITESH MARTESË (09.25.2013)
GEORGE SOROS MARTOHET PËR TË TRETËN HERË (09.21.2013)
MILEY CYRUS DHE LIAM HEMSWORTH NDAHEN PAS KATËR VITESH FEJESE (09.18.2013) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]