E Enjte, 09.16.2021, 10:45pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
Daily Star - RITA ORA ËSHTË 7ZËNË

E Djelë, 11.24.2013, 03:37pm (GMT+1)LONDËR - Pak ditë pasi këngëtarja Rita Ora përfundoi në spital në gjendje të fikëti, mediat botërore kanë hedhur dyshime mbi një shtatzani të mundshme. Sipas thashethemeve, Rita po përpiqet që ta mbajë të fshehur shtatzëninë e saj. Të martën, 22-vjeçarja kaloi një moment të vështirë gjatë një seti fotografik, duke humbur papritur ndjenjat.

Mjeku i saj tha se shkak për ‘sëmundjen’ e Ritës ishte lodhja e madhe fizike dhe dehidratimi. Ndërkaq, lidhja e dashurisë së Ritës me DJ Calvin Harris vazhdon. Madje ata janë duke planifikuar edhe një largim romantik, për t’i dhënë gjallëri lidhjes së tyre. Supozohet se për këtë udhëtim çifti është këshilluar nga e ëma e këngëtares, me qëllim që të rikthejnë shkëndijën në lidhjen e tyre gjashtëmujore.

“Rita dhe Calvin rrallë janë parë me njëri-tjetrin në disa muajt e fundit dhe tani ajo ka ngulur këmbë. Ajo ndihet sikur po merret pak me veten dhe kur ata janë parë me njëri-tjetrin, ai vërtet është dukur sikur është i preokupuar me gjëra të tjera”. “Nëna e Ritës, që është psikoanaliste, u ka sugjeruar të bëjnë pushim diku ku ata nuk njihen, për të parë nëse mund të kënaqen në praninë e njëri-tjetrit”, shkruan “Daily Star”.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
AKTORJA QË IU VARDIS ALEC BALDWINIT DËNOHET ME BURG (11.15.2013)
TOM CRUISE E MBRON VETEN - NUK E BRAKTISA SURIN PAS DIVORCIT (11.07.2013)
BERLUSCONI MARTOHET ME 28 VJEÇAREN NË NJË CEREMONI SEKRETE! (11.01.2013)
ORLANDO BLOOM NDAHET NGA MIRANDA KERR (10.25.2013)
KIM KARDASHIAN E KANYE WEST NUK DO TË MARTOHEN (10.19.2013)
Vanity Fair, MIA FARROW HAP ZEMRËN - IM BIR NDOSHTA ËSHTË I SINATRËS (10.03.2013)
PEOPLE, MICHAEL DOUGLAS DHE CATHERINE ZETA-JONES NUK JANË 'PRAPË BASHKË' (10.02.2013)
Vanity Fair, FRANCESCA - ISHA MINORENE KUR MË SHKREPI NË KOKË BERLUSCONIN (09.26.2013)
RICHARD GERE NDAHET NGA GRUAJA E DYTË PAS 11 VITESH MARTESË (09.25.2013)
GEORGE SOROS MARTOHET PËR TË TRETËN HERË (09.21.2013) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]