E Enjte, 09.16.2021, 10:30pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
ISH GRUAJA E RUPERT MURDOCH, WENDY DANG - MË KA ZËNË QYMYRI ME TONY BLAIRIN

E Hënë, 12.02.2013, 11:58am (GMT+1)Voal-online - LONDËRA - Ekziston një shënim sekret i bërë nga ish gruaja e Rupert Murdoch, Wendy Deng, ku ajo tregon se e ka zënë "qymyri" me ish kryeministrin britanik Tony Blair.

Kështu shkruan e përditshmja britanike Daily Mail. Dokumenti, sipas gazetës, ishte shkruar nga Deng para se Murdoch të kërkonte divorcin - në bazë të ndarjes së tyre është pikërisht zbulimi, nga ana e Murdoch, se Wendy e kishte takuar shumë herë Blairin pa dijeninë e tij.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
Daily Star - RITA ORA ËSHTË 7ZËNË (11.24.2013)
AKTORJA QË IU VARDIS ALEC BALDWINIT DËNOHET ME BURG (11.15.2013)
TOM CRUISE E MBRON VETEN - NUK E BRAKTISA SURIN PAS DIVORCIT (11.07.2013)
BERLUSCONI MARTOHET ME 28 VJEÇAREN NË NJË CEREMONI SEKRETE! (11.01.2013)
ORLANDO BLOOM NDAHET NGA MIRANDA KERR (10.25.2013)
KIM KARDASHIAN E KANYE WEST NUK DO TË MARTOHEN (10.19.2013)
Vanity Fair, MIA FARROW HAP ZEMRËN - IM BIR NDOSHTA ËSHTË I SINATRËS (10.03.2013)
PEOPLE, MICHAEL DOUGLAS DHE CATHERINE ZETA-JONES NUK JANË 'PRAPË BASHKË' (10.02.2013)
Vanity Fair, FRANCESCA - ISHA MINORENE KUR MË SHKREPI NË KOKË BERLUSCONIN (09.26.2013)
RICHARD GERE NDAHET NGA GRUAJA E DYTË PAS 11 VITESH MARTESË (09.25.2013) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]