E Enjte, 07.29.2021, 02:21pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 



 
GOSSIPE
 
HARRY DHE CRESSY SË SHPEJTI DOTË FEJOHEN
E Martë, 03.11.2014, 03:25pm (GMT+1)


VOAL - Ku është ai, është ajo. Të pandashëm. Harry e Cressy mund të shndërrohen në hatanë e verës që vjen, çifti më i ndjekur nga tabloidet e gazetat e thashethemeve. Princi dhe e dashura e tij në fakt janë dukur në publik së paku dy herë në tri ditë.

Me një fjalë, një dalje në publik mbi mesataren nuk mund të kalonte pa u vënë re. Nga këtu ka marrë pikënisje fantazia e të ashtuquajturve ekspertë të gosipeve.

Daily Mail bën me një hamendje: dy pëllumbthët së shpejti do të fejohen. Të përgatitemi për një tjetër temë mbretërore në ardhje
...
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
KËNGËTARI ROBIN THICKE NDAHET NGA E SHOQJA AKTORE PAULA PATTON (02.25.2014)
FEJOHET ME TË DASHURIN CHRISTINA AGUILERA (02.15.2014)
BOKSIERI SHQIPTAR - LIDHJE ME MIS GJERMANINË (02.10.2014)
KEIRA KNGHTELY FRIKËSOHET NGA ANOREKSIA (02.07.2014)
New York Times, DYLAN FARROW - WOODY ALLEN ABUZOI ME MUA KUR ISHA 7 VJEÇE (02.03.2014)
ANGELA MARTINI - NË LIDHJE ME LEDRI VULËN (02.01.2014)
AKUZA NDAJ KËNGËTARIT JUSTIN BIEBER NË KANADA (01.30.2014)
ARRESTOHET KËNGËTARI JUSTIN BIEBER (01.23.2014)
PAS NDARJES NGA VANESA - DEPP BËN PUBLIKE LIDHJEN E RE (01.14.2014)
FESTË E TRALLISUR - RITA ORA E PRET VITIN E RI NË LAS VEGAS (Lajm dhe fotogaleri) (01.03.2014)



 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2021  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]