E Enjte, 07.29.2021, 02:22pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
CAMPBELL DHE FASSBENDER - DASHURI ME SHIKIM TË PARË?

E Hënë, 04.07.2014, 12:05pm (GMT+1)LONDER - Naomi Campbell dhe Michael Fassbender, dashuri me shikim të parë. Supermodelja dhe aktori i ’12 vjet skllav’ po frekuentohen prej pak ditësh dhe është pak shpejt për të folur për një love story, por kush i ka parë së bashku betohet që duken një çift që përshtaten shumë me njëri-tjetrin.

Konfirmimi vjen nga disa dëshmitarë që kanë folur për ‘The Sun’ të cilët kanë parë Campbell dhe Fassbender të darkojnë së bashku në restorantin Coya të Londrës, por ka edhe nga ata që thonë se i kanë parë të shkëmbejnë puthje pasiononte mes tyre.

Fassbender në 2011 ka fituar Kupën e dhelprës si interpretuesi më i mirë mashkull në Festivalin e 68 të kinemasë në Venezia, për rolin e ‘Shame’, një film i Steve McQueen.

Naomi, modelja 44 vjeçare që ka pasur një lidhje të gjatë me biznesmenin rus Vladislav Doronin, është ndarë me këtë të fundit vetëm një vit më parë.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
KINË - AKTORI TRADHTON BASHKËSHORTEN, FALJA NË TWITTER THYEN REKORD KOMENTESH (04.03.2014)
ANGELINA JOLIE DHE CHARLIZE THERON - URRJEJTJE E NDËSJELLËT (03.28.2014)
JENNIFER LOPEZ - ALBUMET DHE DASHURITË E MIA (03.24.2014)
DAVID GUETTA DIVORCOHET PAS 22 VITE MARTESE (03.23.2014)
CHARLIZE THERON - E BUKUR, POR JO PREJ PASTIKE (03.21.2014)
CHRIS BROWN PRANGOSET SËRISH - SHKELI LIRIMIN ME KUSHT (03.15.2014)
ZBARDHET LISTA E 36 TË DASHURVE TË LINDSAY LOHAN (03.13.2014)
HARRY DHE CRESSY SË SHPEJTI DOTË FEJOHEN (03.11.2014)
KËNGËTARI ROBIN THICKE NDAHET NGA E SHOQJA AKTORE PAULA PATTON (02.25.2014)
FEJOHET ME TË DASHURIN CHRISTINA AGUILERA (02.15.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2021  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]