E Enjte, 09.16.2021, 11:08pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
JUSTINI FAJTOR PËR NDARJEN E RITËS ME CALVININ

E Hënë, 06.09.2014, 08:03am (GMT+1)Këngëtari problematik Justin Bieber besohet se është fajtor për ndarjen e Rita Orës nga Calvin Harris.

Sipas TMZ-së, ylli 20-vjeçar është fajtori kryesor për ndarjen e tyre, pasi është dashuruar në Ritën derisa ajo po incizonte këngët në një studio amerikane.

“Calvini e mori vesh se Justini dhe Rita kanë ndjenja për njëri-tjetrin derisa ata po incizonin një këngë së bashku”, ka thënë një burim.

“Ai e dëgjoi se janë dashuruar- ajo i ulej në prehër dhe ai prekte prapanicën e saj”, ka shtuar burimi.

Krijuesja e hitit “R.I.P” ishte shpërngulur në Los Angeles për të qenë më afër 30-vjeçarit, por ai veçse i kishte larguar gjërat e Ritës nga shtëpia e tij.

“Ai i largoi të gjitha gjërat e saj... ai realizoi edhe disa këngë për të, por tani nuk do të lejojë publikimin e tyre”.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
MICK JAGGER GJEN TË DASHUR TË RE (06.08.2014)
NDAHEN RITA ORA DHE CALVIN HARRIS! (06.07.2014)
ANTONIO BANDERAS DHE MELAINIE GRIFITH NDAHEN PAS 18 VITESH MARTESË (06.06.2014)
ADAM LEVINE I JEP FUND BEQARISË (06.05.2014)
KATIE PRICE - NUK E KAM MERITUAR TRADHTINË E BURRIT (06.05.2014)
US Weekly - UMA THURMAN MË SHUMË SE MUZË PËR QUENTIN TARANTINON (05.29.2014)
'STAR' - DIVORCI QË KUSHTON 225 MILIONË DOLLARË (05.28.2014)
RITA ORA - KAM EMOCIONE KUR I SHPREH DASHURINË CALVIN HARRISIT (05.24.2014)
'OK' - KATE SHTATZËNË ME DY BINJAKË (05.22.2014)
SHTYPI BRITANIK - GEORGE CLOONEY MARTOHET MË 12 SHTATORNdoshta ceremonia intime zhvillohet në Liqenin e Komos, ku e ka shtëpinë (05.18.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]