E Enjte, 09.16.2021, 09:57pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
PAS NDARJES ME CALVIN HARRIS - RITA ORA SHOQËROHET ME SHOKUN E JUSTIN BIEBER

E Mërkurë, 06.11.2014, 05:03pm (GMT+1)Këngëtarja shqiptare Rita Ora, duket se është duke shëruar zemrën e saj të thyer me Khalil Amir Sharieff, shokun e Justin Bieber.  Ajo ka postuar një foto me të në Instagram, nga ku shkruan, “Unë dhe kjo zemra e vogël”.

Ka qenë Calvin Harris, dixheji i famshëm që bëri me dije lajmin e ndarjes mes çiftit, në 6 qershor.

"Për të shmangur spekulimet - Unë dhe Rita kemi përfunduar marrëdhënien tonë disa kohë më parë," shkroi Calvin Harris. "Ajo është e bukur, grua e talentuar dhe i uroj asaj gjithë të mirat".

"Rita ka qenë pak e shqetësuar që Calvin postoi lajmin rreth ndarjes, por ajo është duke e marrë veten",  ka thënë një burim për shtypin anglez. "Ajo ka qenë me Khalil-in, por kush e di se sa kohë do të zgjasë mes tyre"!!

/Shekulli Online/
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
JUSTINI FAJTOR PËR NDARJEN E RITËS ME CALVININ (06.09.2014)
MICK JAGGER GJEN TË DASHUR TË RE (06.08.2014)
NDAHEN RITA ORA DHE CALVIN HARRIS! (06.07.2014)
ANTONIO BANDERAS DHE MELAINIE GRIFITH NDAHEN PAS 18 VITESH MARTESË (06.06.2014)
ADAM LEVINE I JEP FUND BEQARISË (06.05.2014)
KATIE PRICE - NUK E KAM MERITUAR TRADHTINË E BURRIT (06.05.2014)
US Weekly - UMA THURMAN MË SHUMË SE MUZË PËR QUENTIN TARANTINON (05.29.2014)
'STAR' - DIVORCI QË KUSHTON 225 MILIONË DOLLARË (05.28.2014)
RITA ORA - KAM EMOCIONE KUR I SHPREH DASHURINË CALVIN HARRISIT (05.24.2014)
'OK' - KATE SHTATZËNË ME DY BINJAKË (05.22.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]