E Enjte, 09.16.2021, 10:18pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
CASEY COHEN THOTË SE S'KA FJETUR ME JAY Z

E Premte, 06.13.2014, 09:28am (GMT+1)Gruaja e cila është akuzuar se ka pasur një aferë me Jay Z-in ka mohuar të ketë bërë dashuri me reperin amerikan.

Bukuroshja e ekraneve televizive Casey Cohen është duke përgatitur një akuzë për një revistë amerikane e cila raporti se ajo kishte bërë dashuri me burrin e këngëtares Beyonce.

Casey, e cila ishte pjesë e serisë “Princesses: Long Island”, ishte raportuar se është dashnorja e Jay Z.

Avokati i bukuroshes bionde ka deklaruar se Casey dhe Jay Z “asnjëherë nuk kanë bërë dashuri apo të kenë lidhje mes vete”.

Casey është duke kërkuar që të gjendet fajtori dhe t’i kërkojë falje asaj, Jay Z dhe gruas së tij Beyonce.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
KELLY ROWLAND SHTATZANË (06.13.2014)
PAS NDARJES ME CALVIN HARRIS - RITA ORA SHOQËROHET ME SHOKUN E JUSTIN BIEBER (06.11.2014)
JUSTINI FAJTOR PËR NDARJEN E RITËS ME CALVININ (06.09.2014)
MICK JAGGER GJEN TË DASHUR TË RE (06.08.2014)
NDAHEN RITA ORA DHE CALVIN HARRIS! (06.07.2014)
ANTONIO BANDERAS DHE MELAINIE GRIFITH NDAHEN PAS 18 VITESH MARTESË (06.06.2014)
ADAM LEVINE I JEP FUND BEQARISË (06.05.2014)
KATIE PRICE - NUK E KAM MERITUAR TRADHTINË E BURRIT (06.05.2014)
US Weekly - UMA THURMAN MË SHUMË SE MUZË PËR QUENTIN TARANTINON (05.29.2014)
'STAR' - DIVORCI QË KUSHTON 225 MILIONË DOLLARË (05.28.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]