E Enjte, 09.16.2021, 10:29pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
TIRANË - RRAHJE MES 'GOCAVE'

E Shtunë, 06.14.2014, 10:00pm (GMT+1)


Një grup vajzash shihen duke u rrahur në mes të rrugës, në kryeqytetin shqiptar Tiranë.

Pos metodave tradicionale të rrahjes mes vajzave, siç është ngrehja e flokëve, ato shihen të përdorin edhe gurë.

Në një video pak më të gjatë se 1 minutë, shihen edhe kalimtarë të rastit teksa provojnë t’i ndajnë, por edhe të tjerë që ndalin makinat për të shikuar “spektaklin”.

Nga ajo që shihet nuk bëhet fjalë për pasoja të mëdha.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
CASEY COHEN THOTË SE S'KA FJETUR ME JAY Z (06.13.2014)
KELLY ROWLAND SHTATZANË (06.13.2014)
PAS NDARJES ME CALVIN HARRIS - RITA ORA SHOQËROHET ME SHOKUN E JUSTIN BIEBER (06.11.2014)
JUSTINI FAJTOR PËR NDARJEN E RITËS ME CALVININ (06.09.2014)
MICK JAGGER GJEN TË DASHUR TË RE (06.08.2014)
NDAHEN RITA ORA DHE CALVIN HARRIS! (06.07.2014)
ANTONIO BANDERAS DHE MELAINIE GRIFITH NDAHEN PAS 18 VITESH MARTESË (06.06.2014)
ADAM LEVINE I JEP FUND BEQARISË (06.05.2014)
KATIE PRICE - NUK E KAM MERITUAR TRADHTINË E BURRIT (06.05.2014)
US Weekly - UMA THURMAN MË SHUMË SE MUZË PËR QUENTIN TARANTINON (05.29.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]