E Enjte, 09.16.2021, 11:41pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
NDAHET NGA BANDERAS - GRIFFITH KËRKON KUJDESTARINË E QENVE

E Hënë, 06.16.2014, 07:49am (GMT+1)


Pas ndarjes së Antonio Banderas nga Melanie Griffith, aktorja po kërkon të fitojë kujdestarinë e tre qenve që kishte adoptuar sa ishte e martuar me Banderasin. Aktorja është e vendosur të fitojë kujdestarinë e qenve pas kërkesës së shkurorëzimit nga aktori në 6 qershor, pas 18 vjetëve martesë.

Sipas TMZ, 56- vjeçja mendon se është kujdestare më e mirë dhe beson se qentë janë të lidhur më shumë me të. Pas marrëveshjes mbi kujdestarinë e vajzës së tyre më të re, Stela Bandera, Melanie dhe Antonio duhet të merren vesh për kujdestarinë mbi tre qentë që i kishin marrë vitin e kaluar.

Qentë ishin adoptuar nga qendra e shpëtimit të kafshëve pak pasi që çifti kishte humbur dy qentë e familjes. Në atë kohë Melanie dhe Antonio “kishin rënë në dashuri” me ta dhe menjëherë i kishin marrë në shtëpinë e tyre.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
TIRANË - RRAHJE MES 'GOCAVE' (06.14.2014)
CASEY COHEN THOTË SE S'KA FJETUR ME JAY Z (06.13.2014)
KELLY ROWLAND SHTATZANË (06.13.2014)
PAS NDARJES ME CALVIN HARRIS - RITA ORA SHOQËROHET ME SHOKUN E JUSTIN BIEBER (06.11.2014)
JUSTINI FAJTOR PËR NDARJEN E RITËS ME CALVININ (06.09.2014)
MICK JAGGER GJEN TË DASHUR TË RE (06.08.2014)
NDAHEN RITA ORA DHE CALVIN HARRIS! (06.07.2014)
ANTONIO BANDERAS DHE MELAINIE GRIFITH NDAHEN PAS 18 VITESH MARTESË (06.06.2014)
ADAM LEVINE I JEP FUND BEQARISË (06.05.2014)
KATIE PRICE - NUK E KAM MERITUAR TRADHTINË E BURRIT (06.05.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]