E Enjte, 09.16.2021, 11:11pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
KELLY CLARKSON BËHET NËNË

E Hënë, 06.16.2014, 04:08pm (GMT+1)Këngëtarja Kelly Clarkson ka bërë me dije në Twitter se ka sjellë në jetë një vajzë.

Clarkson ka treguar gjithashtu se emrin ia ka vënë River Rose Blackstock.

“Ju faleminderit të gjithëve për urimet tuaja të këndshme. Brandon dhe unë jemi në qiellin e 9-të”, ka shkruar Clarkson në Twitter.

Ky është fëmija i parë i këngëtares me bashkëshortin Brandon Blackstock të cilët u martuan vitin e kaluar. Blackstock punon në industrinë e muzikës si menaxher.

Këngëtarja 32-vjeçe njihet për hitet e saja si “Stronger” dhe “Since U Been Gone”.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ANGELINA JOLIE IA NDALON BRAD PITTIT TAKIMET ME UMA THURMANIN DHE QUENTIN TARANTINON (06.16.2014)
NDAHET NGA BANDERAS - GRIFFITH KËRKON KUJDESTARINË E QENVE (06.16.2014)
TIRANË - RRAHJE MES 'GOCAVE' (06.14.2014)
CASEY COHEN THOTË SE S'KA FJETUR ME JAY Z (06.13.2014)
KELLY ROWLAND SHTATZANË (06.13.2014)
PAS NDARJES ME CALVIN HARRIS - RITA ORA SHOQËROHET ME SHOKUN E JUSTIN BIEBER (06.11.2014)
JUSTINI FAJTOR PËR NDARJEN E RITËS ME CALVININ (06.09.2014)
MICK JAGGER GJEN TË DASHUR TË RE (06.08.2014)
NDAHEN RITA ORA DHE CALVIN HARRIS! (06.07.2014)
ANTONIO BANDERAS DHE MELAINIE GRIFITH NDAHEN PAS 18 VITESH MARTESË (06.06.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]