E Djelë, 08.01.2021, 12:55pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
RITA ORA THYEN HESHTJEN - FLET PËR ISH TË DASHURIN

E Hënë, 06.16.2014, 04:29pm (GMT+1)Rita Ora dhe Calvin Harris mbeten në ato historitë me një fund jo të mirë, ku përdorën rrjetet sociale për tu ndarë nga njëri-tjetri. Këngëtarja e cila ishte çuditur nga xhesti që kishte kryer Calvin, ka deklaruar në një intervistë se të gjitha kujtimet që kanë përjetuar, do t’i ruajë si një thesar. Pas shumë kohësh, Rita Ora ka shkruar në Tëitter për herë të parë pas ndarjes së saj me Harris: “Kujtimet e bukura që kam me Calvin, do t’i ruaj si thesar. E kam lënë prapa krahëve këtë histori të bukur, jeta vazhdon dhe unë shoh me kokën përpara, jo mbrapa”. Rita dhe Calvin kishin filluar të shoqëroheshin në muajin maj të vitit 2013. Edhe më herët ajo ka pranuar se ishte shumë e vështirë të mbanin një marrëdhënie në distancë.

(Albeu)

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
BEYONCE E JAY Z NUK JANË NDARË - BASHKË NË TEATËR (06.16.2014)
KELLY CLARKSON BËHET NËNË (06.16.2014)
ANGELINA JOLIE IA NDALON BRAD PITTIT TAKIMET ME UMA THURMANIN DHE QUENTIN TARANTINON (06.16.2014)
NDAHET NGA BANDERAS - GRIFFITH KËRKON KUJDESTARINË E QENVE (06.16.2014)
TIRANË - RRAHJE MES 'GOCAVE' (06.14.2014)
CASEY COHEN THOTË SE S'KA FJETUR ME JAY Z (06.13.2014)
KELLY ROWLAND SHTATZANË (06.13.2014)
PAS NDARJES ME CALVIN HARRIS - RITA ORA SHOQËROHET ME SHOKUN E JUSTIN BIEBER (06.11.2014)
JUSTINI FAJTOR PËR NDARJEN E RITËS ME CALVININ (06.09.2014)
MICK JAGGER GJEN TË DASHUR TË RE (06.08.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2021  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

 
VOAL
[Shko lart]