E Enjte, 07.29.2021, 01:07pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
ROBERT PATTINSON KA RËNË NË DASHURI ME KATY PERRYN

E Martë, 06.17.2014, 11:51am (GMT+1)Aktori Robert Pattinson është dashuruar në shoqen e tij Katy Perry kanë raportuar mediet amerikane.

Në “afterpartyn” që u organizua për filmin e tij më të ri “The Rover” në Los Angeles, dyshja ishte parë duke flirtuar para se Pattinson t’i thoshte një shokut se Katy është shumë “hot”, ka njoftuar “Page Six”.

Një burim ka thënë se ata kanë biseduar mes vete. “Roberti iu afrua Katyt. Ata kanë flirtuar shumë. Pas pak minutave, ai shkoi te banaku dhe i tha një shokut, ‘Ajo është shumë tërheqëse’, derisa bënte me sy kah Katy’”.

Muajin e kaluar ishte spekuluar se Pattinson është në lidhje me modelen 22-vjeçare, Imogen Ker, derisa Perry së fundmi ka shijuar një pushim romantik me producentin Diplo.

Nëse Roberti është duke menduar që të fillojë një lidhje me Katyn, ai mund të zhgënjehet pasi vitin e kaluar ajo kishte pohuar se e sheh atë si një vëlla të vogël.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
RITA ORA THYEN HESHTJEN - FLET PËR ISH TË DASHURIN (06.16.2014)
BEYONCE E JAY Z NUK JANË NDARË - BASHKË NË TEATËR (06.16.2014)
KELLY CLARKSON BËHET NËNË (06.16.2014)
ANGELINA JOLIE IA NDALON BRAD PITTIT TAKIMET ME UMA THURMANIN DHE QUENTIN TARANTINON (06.16.2014)
NDAHET NGA BANDERAS - GRIFFITH KËRKON KUJDESTARINË E QENVE (06.16.2014)
TIRANË - RRAHJE MES 'GOCAVE' (06.14.2014)
CASEY COHEN THOTË SE S'KA FJETUR ME JAY Z (06.13.2014)
KELLY ROWLAND SHTATZANË (06.13.2014)
PAS NDARJES ME CALVIN HARRIS - RITA ORA SHOQËROHET ME SHOKUN E JUSTIN BIEBER (06.11.2014)
JUSTINI FAJTOR PËR NDARJEN E RITËS ME CALVININ (06.09.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2021  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]