E Enjte, 09.16.2021, 10:17pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
SHAKIRA REFUZON MARTESËN ME PIQUE

E Enjte, 06.19.2014, 07:28am (GMT+1)Shakira nuk është duke u ngutur për të kurorëzuar lidhjen me Gerard Pique duke thënë se martesa nuk do ta ndryshonte apo përmirësonte raportin mes tyre.

Krijuesja e hitit “Hips Don’t Lie” është në lidhje me futbollistin spanjoll që nga viti 2010 dhe kanë së bashku një djalë me emrin Milan.

Ndërsa, këngëtarja thotë se për momentin shkuarja drejt altarit nuk është një prioritet për çiftin.

“Ne tashmë i kemi gjërat themelore. Kemi një bashkim, dashuri për njëri-tjetrin dhe një fëmijë”.

“Mendoj se këto aspekte të lidhjes sonë tashmë janë krijuar, ndërsa martesa nuk do t’i ndryshojë ato”, ka thënë 37-vjeçarja për revistën Glam Belleza Latina.bw

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ISH E DASHURA E CLOONEYT TREGON SI E DËSHTOI BEBEN (06.18.2014)
ROBERT PATTINSON KA RËNË NË DASHURI ME KATY PERRYN (06.17.2014)
RITA ORA THYEN HESHTJEN - FLET PËR ISH TË DASHURIN (06.16.2014)
BEYONCE E JAY Z NUK JANË NDARË - BASHKË NË TEATËR (06.16.2014)
KELLY CLARKSON BËHET NËNË (06.16.2014)
ANGELINA JOLIE IA NDALON BRAD PITTIT TAKIMET ME UMA THURMANIN DHE QUENTIN TARANTINON (06.16.2014)
NDAHET NGA BANDERAS - GRIFFITH KËRKON KUJDESTARINË E QENVE (06.16.2014)
TIRANË - RRAHJE MES 'GOCAVE' (06.14.2014)
CASEY COHEN THOTË SE S'KA FJETUR ME JAY Z (06.13.2014)
KELLY ROWLAND SHTATZANË (06.13.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]