E Enjte, 07.29.2021, 12:17pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
RITA HARRON HARRISIN - FESTON NË SHOQËRI

E Enjte, 06.19.2014, 09:40am (GMT+1)


Këngëtarja Rita Ora si duket ka harruar ndarjen me Calvin Harrisin dhe ka vazhduar jetën e saj normale.

Ajo është parë duke dalë me shoqet e saja në një mbrëmje dhe si gjithmonë ajo shkëlqente me pamjen e saj joshëse.

23-vjeçja kishte veshur një fustan të shkurtë me kombinim të ngjyrave të verdhë dhe të jargavanët. Buzët e saja të kuqe tashmë janë bërë simbol i pamjes së bukuroshes.

Këtë fustan ajo e kishte kombinuar me atlete LED nga dizajnuesi Ashish.

Ajo ishte së bashku me një shoqe të saj që gjithashtu dukej bukur me një fustan të zi.

Producenti muzikor, Calvin Harris ishte ndarë nga Rita sepse ajo kishte shkuar në të njëjtin qytet ku ishte DJ por pa e lajmëruar dhe kishte qëndruar fshehtë tij.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
SHAKIRA REFUZON MARTESËN ME PIQUE (06.19.2014)
ISH E DASHURA E CLOONEYT TREGON SI E DËSHTOI BEBEN (06.18.2014)
ROBERT PATTINSON KA RËNË NË DASHURI ME KATY PERRYN (06.17.2014)
RITA ORA THYEN HESHTJEN - FLET PËR ISH TË DASHURIN (06.16.2014)
BEYONCE E JAY Z NUK JANË NDARË - BASHKË NË TEATËR (06.16.2014)
KELLY CLARKSON BËHET NËNË (06.16.2014)
ANGELINA JOLIE IA NDALON BRAD PITTIT TAKIMET ME UMA THURMANIN DHE QUENTIN TARANTINON (06.16.2014)
NDAHET NGA BANDERAS - GRIFFITH KËRKON KUJDESTARINË E QENVE (06.16.2014)
TIRANË - RRAHJE MES 'GOCAVE' (06.14.2014)
CASEY COHEN THOTË SE S'KA FJETUR ME JAY Z (06.13.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2021  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]