VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

RITA HARRON HARRISIN - FESTON NË SHOQËRI

E Enjte, 06.19.2014, 09:40am (GMT1)


Këngëtarja Rita Ora si duket ka harruar ndarjen me Calvin Harrisin dhe ka vazhduar jetën e saj normale.

Ajo është parë duke dalë me shoqet e saja në një mbrëmje dhe si gjithmonë ajo shkëlqente me pamjen e saj joshëse.

23-vjeçja kishte veshur një fustan të shkurtë me kombinim të ngjyrave të verdhë dhe të jargavanët. Buzët e saja të kuqe tashmë janë bërë simbol i pamjes së bukuroshes.

Këtë fustan ajo e kishte kombinuar me atlete LED nga dizajnuesi Ashish.

Ajo ishte së bashku me një shoqe të saj që gjithashtu dukej bukur me një fustan të zi.

Producenti muzikor, Calvin Harris ishte ndarë nga Rita sepse ajo kishte shkuar në të njëjtin qytet ku ishte DJ por pa e lajmëruar dhe kishte qëndruar fshehtë tij.kd
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.