E Enjte, 09.16.2021, 11:43pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
PAMELA ANDERSON - GJOKSI MA BËRI FAMËN

E Enjte, 06.19.2014, 03:11pm (GMT+1)ITALI - Ikona e "Playboy" dhe ‘rojtarja e plazhit’ më e njohura në botë, Pamela Anderson, këto ditë është shpërblyer me çmim për punën e saj humanitare në festivalin e filmit në ‘Taormina’ të Italisë. Gjatë marrjes së çmimit, aktorja e ka pranuar se gjoksi është elemtni që ka bërë tërësisht karrierën e saj.

Në pyetjen e publikut sesa i ka ndihmuar gjoksi që ajo të bëhet e famshme, seksi Pamela me buzëqeshja është përgjigjur. “Gjoksi im ka pasur karrierë, kurse unë vetëm kam shkuar pas tyre”.

Aktorja e cila edhe pak do të festojë ditëlindjen e 47, ka thënë që tani është e gatshme t’i përkushtohet më seriozisht aktrimit, ndërsa thekson se dëshiron sfida më serioze.bw

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
RITA HARRON HARRISIN - FESTON NË SHOQËRI (06.19.2014)
SHAKIRA REFUZON MARTESËN ME PIQUE (06.19.2014)
ISH E DASHURA E CLOONEYT TREGON SI E DËSHTOI BEBEN (06.18.2014)
ROBERT PATTINSON KA RËNË NË DASHURI ME KATY PERRYN (06.17.2014)
RITA ORA THYEN HESHTJEN - FLET PËR ISH TË DASHURIN (06.16.2014)
BEYONCE E JAY Z NUK JANË NDARË - BASHKË NË TEATËR (06.16.2014)
KELLY CLARKSON BËHET NËNË (06.16.2014)
ANGELINA JOLIE IA NDALON BRAD PITTIT TAKIMET ME UMA THURMANIN DHE QUENTIN TARANTINON (06.16.2014)
NDAHET NGA BANDERAS - GRIFFITH KËRKON KUJDESTARINË E QENVE (06.16.2014)
TIRANË - RRAHJE MES 'GOCAVE' (06.14.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]