E Enjte, 07.29.2021, 02:07pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
MADONNA NË LIDHJE ME DJALOSHIN 30 VJET MË TË RI

E Premte, 06.20.2014, 07:24am (GMT+1)Duket se Madonnës nuk i është dashur shumë kohë për të gjetur djalin tjetër pas ndarjes nga më i riu Brahim Zaibat.

Se Madonna (56 vjeçe)i do djemtë e rinj e konfirmon e dhëna e re se pop diva shihet çdo ditë me koreografin dhe me valltarin 26 vjeç Timor Steffensin.

Pra, Madonna dhe Timor janë parë duke shkuar bashkë në një shfaqje në Brodway. Disa medie shkruajnë se ata argëtohen tash e disa muaj.

Burimi për "E!" pohon se çifti është parë që nga janari i këtij viti disa herë, madje dhe në ndarjen e çmimeve Grammy në Los Angeles.

Siç thekson më tej burimi, Madonna dhe Timor janë njohur vitin e shkuar në Zvicër. Por burimi shton se lidhja e tyre nuk është serioze.

“Bëhet fjalë për një lidhje joobligative”, përfundon burimi.

Timor ka një biografi lakmuese, ka vallëzuar me Beyoncen, Michael jacksonin dhe Cris Brownin e duke se valltarët e rinj janë gjithnjë e më të popullarizuar te këngëtaret.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
PAMELA ANDERSON - GJOKSI MA BËRI FAMËN (06.19.2014)
RITA HARRON HARRISIN - FESTON NË SHOQËRI (06.19.2014)
SHAKIRA REFUZON MARTESËN ME PIQUE (06.19.2014)
ISH E DASHURA E CLOONEYT TREGON SI E DËSHTOI BEBEN (06.18.2014)
ROBERT PATTINSON KA RËNË NË DASHURI ME KATY PERRYN (06.17.2014)
RITA ORA THYEN HESHTJEN - FLET PËR ISH TË DASHURIN (06.16.2014)
BEYONCE E JAY Z NUK JANË NDARË - BASHKË NË TEATËR (06.16.2014)
KELLY CLARKSON BËHET NËNË (06.16.2014)
ANGELINA JOLIE IA NDALON BRAD PITTIT TAKIMET ME UMA THURMANIN DHE QUENTIN TARANTINON (06.16.2014)
NDAHET NGA BANDERAS - GRIFFITH KËRKON KUJDESTARINË E QENVE (06.16.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2021  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]