E Enjte, 07.29.2021, 12:47pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
MIRANDA KERR MOHON LIDHJET ME BRAD PITTIN

E Djelë, 06.22.2014, 08:34am (GMT+1)Miranda Kerr i ka quajtur “qesharake” lajmet se ajo është në një lidhje sekrete me aktorin Brad Pitt.

Modelja 31-vjeçare ka refuzuar të komentojë këtë ngjarje derisa ka thënë se do të “kalonte gjithë ditën duke komentuar për këtë spekulim”.

“Jam takuar vetëm njëherë me të. Agjenti im më ka dërguar këto lajme dhe më pyeti nëse dua të komentoj ndonjë gjë”, ka thënë ajo për revistën “Vogue”.

“Nuk mendoj se kam arsye pasi kjo gjë është qesharake. Nëse filloj, atëherë do të kaloja gjithë ditën duke komentuar”, ka shtuar ajo.

Kerr ka thënë se ajo është “duke e shijuar jetën si beqare” pas ndarjes nga Orlando Bloom, me të cilin kishte një lidhje shtatëvjeçare.

“Isha në një lidhje për një kohë të gjatë- shtatë vjet me Orlandon- është shumë e rëndësishme për mua që të qëndroj me djalin tim dhe të fokusohem në punë”, ka theksuar ajo.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
MADONNA NË LIDHJE ME DJALOSHIN 30 VJET MË TË RI (06.20.2014)
PAMELA ANDERSON - GJOKSI MA BËRI FAMËN (06.19.2014)
RITA HARRON HARRISIN - FESTON NË SHOQËRI (06.19.2014)
SHAKIRA REFUZON MARTESËN ME PIQUE (06.19.2014)
ISH E DASHURA E CLOONEYT TREGON SI E DËSHTOI BEBEN (06.18.2014)
ROBERT PATTINSON KA RËNË NË DASHURI ME KATY PERRYN (06.17.2014)
RITA ORA THYEN HESHTJEN - FLET PËR ISH TË DASHURIN (06.16.2014)
BEYONCE E JAY Z NUK JANË NDARË - BASHKË NË TEATËR (06.16.2014)
KELLY CLARKSON BËHET NËNË (06.16.2014)
ANGELINA JOLIE IA NDALON BRAD PITTIT TAKIMET ME UMA THURMANIN DHE QUENTIN TARANTINON (06.16.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2021  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]