E Enjte, 07.29.2021, 11:59am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
JENNIFER LOPEZ DHE MARC ANTHONY FINALIZOJNË SHKURORËZIMIN

E Djelë, 06.22.2014, 08:40am (GMT+1)


Jennifer Lopez dhe Marc Anthony kanë finalizuar shkurorëzimin e tyre.

Gjykata Superiore në Los Angeles ka finalizuar shkurorëzimin e çiftit të hënën, gati tre vjet pasi ata ishin ndarë, ka bërë të ditur TMZ.

Çifti do të ndajë kujdestarinë e binjakëve gjashtëvjeçar, Emme dhe Maximilian, me Lopezin që do të kujdeset për djalin dhe vajzën në shumicën e kohës ndërsa Anthony do të kujdeset për fëmijët shtatë ditë të muajit.

Këngëtarët janë pajtuar se nuk ka nevojë për përkrahje financiare për fëmijët, derisa dy palët janë pajtuar që të mbrojnë ata nga mediet.

Çifti u martua në vitin 2004 dhe u ndanë në vitin 2011, me Anthonyn që bëri kërkesën për divorc në prill të vitit 2012.

Më herët gjatë këtij muaji, Lopez ka thënë se ndarja nga Anthony ka shtyrë atë që ta do më shumë veten.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
MIRANDA KERR MOHON LIDHJET ME BRAD PITTIN (06.22.2014)
MADONNA NË LIDHJE ME DJALOSHIN 30 VJET MË TË RI (06.20.2014)
PAMELA ANDERSON - GJOKSI MA BËRI FAMËN (06.19.2014)
RITA HARRON HARRISIN - FESTON NË SHOQËRI (06.19.2014)
SHAKIRA REFUZON MARTESËN ME PIQUE (06.19.2014)
ISH E DASHURA E CLOONEYT TREGON SI E DËSHTOI BEBEN (06.18.2014)
ROBERT PATTINSON KA RËNË NË DASHURI ME KATY PERRYN (06.17.2014)
RITA ORA THYEN HESHTJEN - FLET PËR ISH TË DASHURIN (06.16.2014)
BEYONCE E JAY Z NUK JANË NDARË - BASHKË NË TEATËR (06.16.2014)
KELLY CLARKSON BËHET NËNË (06.16.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2021  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]