E Enjte, 07.29.2021, 01:56pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
J-LO ZBULON CILËT MESHKUJ JANË MË TË MIRËT NË SHTRAT

E Djelë, 06.22.2014, 08:45am (GMT+1)Këngëtarja latino-amerikane Jennifer Lopez ka marrë pjesë në emisionin e Andy Coen “Watch What Happens LIVE” dhe aty ka folur për ish-bashkëshortin e saj Ben Affleck, si dhe për konfliktin për Mariah Carey.

Udhëheqësi e pyeti J-Lon nëse ka qenë përgjegjëse për transformimin e Affleckut në veshje gjatë lidhjes së tyre.

“Po, i sugjeroja kohë pas kohe se çfarë duhet të vishte sepse ai është yll filmi. Po ashtu ia kam propozuar si duhet t’i rregullonte flokët dhe kur e cilat rrobat duhet t’i veshte”, ka thenë J-Lo.

Pastaj ka pasuar pyetja e Coenit se cilët meshkuj janë më të mirë në shtrat - këngëtarët, valltarët apo artistët.

“Sipas përvojës sime së kufizuar do të thosha se ata janë burrat që kanë lidhje me muzikën. Pra edhe këngëtarët e edhe valltarët”, ka thënë këngëtarja.

J-Lo poashtu ka konfirmuar ndarjen e vet me valltarin Casper Smart duke thënë se kanë mbetur miq të mirë.

Diva ka folur edhe për marrëdhëniet e kontestaura me Mariah Carey për të cilat kanë shkruar mediat.

“Nuk kam asgjë kundër Mariah. Kam ndëgjuar të ketë folur gjëra të këqija për mua por në të vërtetë kurrë nuk jemi njohur, prandaj besoj se në këto fjalë ka pasur vetëm shpifje. Kam dëshirë të njihemi, pasi e konsideroj shumë të talentuar dhe pasi kam qenë fanse e saj e madhe”, ka përfunduar J-Lo.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
JENNIFER LOPEZ DHE MARC ANTHONY FINALIZOJNË SHKURORËZIMIN (06.22.2014)
MIRANDA KERR MOHON LIDHJET ME BRAD PITTIN (06.22.2014)
MADONNA NË LIDHJE ME DJALOSHIN 30 VJET MË TË RI (06.20.2014)
PAMELA ANDERSON - GJOKSI MA BËRI FAMËN (06.19.2014)
RITA HARRON HARRISIN - FESTON NË SHOQËRI (06.19.2014)
SHAKIRA REFUZON MARTESËN ME PIQUE (06.19.2014)
ISH E DASHURA E CLOONEYT TREGON SI E DËSHTOI BEBEN (06.18.2014)
ROBERT PATTINSON KA RËNË NË DASHURI ME KATY PERRYN (06.17.2014)
RITA ORA THYEN HESHTJEN - FLET PËR ISH TË DASHURIN (06.16.2014)
BEYONCE E JAY Z NUK JANË NDARË - BASHKË NË TEATËR (06.16.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2021  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]