VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

ANTONIO BANDERAS NË LIDHJE ME SHARON STONE?

E Premte, 06.27.2014, 03:44pm (GMT1)


S’ka shumë kohë që Antonio Banderas është ndarë nga Melani Griffin, por mediat amerikanë thonë që ai tashmë ka gjetur një zëvendësuese, e ajo është Sharon Stone.

Ndër të tjera thuhet, që gjithmonë flirtet mes këtyre dyve kanë qenë të hapura, por tashmë janë më të lidhur se kurrë. Lidhja deri me tash nuk është bërë publike, për hir të respektit që kishte Antoni për Melaninë. Edhe pse mund të jenë spekulime, diçka mes tyre ka. Miqtë e tyre thonë që Antoni dhe Sheron kanë vendosur që të shkojnë bashkë në pushime.bw

www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.