E Premte, 05.27.2022, 03:54pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
TRE FILMAT MË TË SUKSESSHËM NË SHBA E KANADA

E Djelë, 06.22.2014, 07:06pm (GMT+1)


Filmi “Think Like A Man Too”, vazhdimi i komedisë së vitit 2012, “Act Like a Lady, Think Like A Man” bazuar në librin e Steve Harvey, ka fituar 30 milionë dollarë në shitje të biletave gjatë fundjavës.
 
Me këto shifra të raportuara nga Reuters, filmi “Think Like A Man Too”, e ka tejkaluar filmin më të sukseshëm të javës së kaluar, “22 Jump Street”.
 
Filmi me Jonah Hill dhe Channing Tatum, “22 Jump Street”, ka arritur të fitoj 29 milionë dollarë në kinematë amerikane dhe kanadeze për tre ditë, nga e premtja deri të dielën.
 
Filmi i animuar, “How to Train Your Dragon 2” doli i treti këtë javë me 25.3 milionë dollarë të fituara.rel

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
TEKSTET E DYLANIT PRITET TË THYEJNË REKORD NË SOTHEBY (06.22.2014)
BRITANIA IA JEP TITULLIN 'DAMË' ANGELINA JOLIES (06.16.2014)
VDIQ JIMMY SCOTT - KËNGËTARI XHAZ ME ZË ENGJËLLI (06.16.2014)
LËNDOHET AKTORI HARRISON FORD (06.13.2014)
ANGELINA JOLIE KËSHILLON TË DHUNUARAT - MOS U FSHIHNI (06.11.2014)
AKTORI TRACY MORGAN ËSHTË RËNDË PAS AKSIDENTITKamioni përplasi limuzinën ku ai po udhëtonte (06.08.2014)
GoT - SERIA MË POPULLORE NË HISTORINË E HBO (06.06.2014)
'MALEFICIENT' NË KRYE TË FILMAVE MË TË SHIKUAR (06.02.2014)
SHPËTIMI I IMAZHEVE DIGITALE TË ANDY WARHOL (06.01.2014)
YouTube - DY MILIARDË SHIKIME PËR 'GANGHAM STYLE' (05.31.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2022  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

 
VOAL
[Shko lart]