E Enjte, 01.27.2022, 11:38am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
KEATON E DOUGLAS PËR HERË TË PARË BASHKË NË NJË SHESH XHIRIMI

E Premte, 07.04.2014, 01:58pm (GMT+1)Voal-online.ch - Specialisti i komedive Rob Reiner, kishte rrëfyer në Harry njihu me Sally një dashuri të lindur nga një miqësi, ndërsa në Nuk është kurrë tepër vonë ai tregon dy të pjekur në moshë se si nuk heqin dorë nga kënaqësitë e jetës.

Gjërat ndërthuren në filmin e ri Kurrë kaq pranë, me çiftin e paparë Michael Douglas - Diane Keaton, tashmë edhe në kinematë evropiane. Kësaj here regjisori shpalos një komedi romantike dashurie nëpërmjet dy personaliteteve të kinematografisë.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ZBULOHET RINIA E ERRËT E ANGELINA JOLIE (07.04.2014)
JAMES BOND NË MOSKË PËRMES NJË EKSPOZITE (06.30.2014)
FILMI 'THIRD PERSON' (06.29.2014)
ITALIA MIRATON NJË LIGJ VETËM PËR GEORGE CLOONEYN (06.29.2014)
SHBA - KA VDEKUR KËNGËTARI DHE KOMPOZITORI BOBBY WOMACK (06.28.2014)
ARRESTOHET PËR SJELLJE TË DHUNSHME AKTORI SHIA LABEOUF (06.27.2014)
LANA DEL REY KRYESON LISTËN E ALBUMEVE NË SHBA (06.27.2014)
ANGELINA JOLIE - SERBËT JANË KRIMINELË (06.24.2014)
KOMPOZITORI UDHËHEQ JURINË E FESTIVALIT TË VENEDIKUT (06.23.2014)
TRE FILMAT MË TË SUKSESSHËM NË SHBA E KANADA (06.22.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Janar 2022  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]