E Enjte, 01.27.2022, 12:06pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
WATSON - AMBASADORE E VULLNETIT TË MIRË E OKB-së

E Mërkurë, 07.09.2014, 08:44am (GMT+1)


Emma Watson, së bashku me aktorët e "Harry Potter", Daniel Radcliffe dhe Rupert Grint


Agjencia e OKB-së për barazi gjinore, “UN Women” ka njoftuar se aktorja britanike, Emma Watson, e njohur më shumë për rolin e saj në serinë e filmave “Harry Potter”, është emëruar ambasadore e vullnetit të mirë.

Ajo e ka për detyrë që të avokojë për fuqimin e rolit të femrave te reja.

“Kërkesa për të shërbyer si Ambasadore e Vullntetit të Mirë e OKB-së për këtë çështje është vërtetë nder i madh”, ka thënë aktorja 24 vjeçare përmes një deklarate.rel

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
GARTH BROOKS SHKAKTON POLEMIKA NË IRLANDË (07.09.2014)
LAMTUMIRË LOUIS ZAMPERINI - HEROI I FUNDIT I ANGELINA JOLIEProtagonisti i vërtetë i 'Unbrokën' vdiq nga pneumonia në moshën 97 vjeçare (07.06.2014)
KEATON E DOUGLAS PËR HERË TË PARË BASHKË NË NJË SHESH XHIRIMI (07.04.2014)
ZBULOHET RINIA E ERRËT E ANGELINA JOLIE (07.04.2014)
JAMES BOND NË MOSKË PËRMES NJË EKSPOZITE (06.30.2014)
FILMI 'THIRD PERSON' (06.29.2014)
ITALIA MIRATON NJË LIGJ VETËM PËR GEORGE CLOONEYN (06.29.2014)
SHBA - KA VDEKUR KËNGËTARI DHE KOMPOZITORI BOBBY WOMACK (06.28.2014)
ARRESTOHET PËR SJELLJE TË DHUNSHME AKTORI SHIA LABEOUF (06.27.2014)
LANA DEL REY KRYESON LISTËN E ALBUMEVE NË SHBA (06.27.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Janar 2022  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]