E Djelë, 06.20.2021, 02:21pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
BRAD PITT ENDE E DASHURON JENNIFER ANISTONIN

E Premte, 08.22.2014, 05:20pm (GMT+1)


Voal-online.ch - "Brad Pitt nuk e do më Angelina Jolien dhe është me të vetëm për hir të gjashtë fëmijëve të tyre." Kështu ka deklaruar Ron Bard, sipas të cilit - njofton Daily Mail - divi është ende i dashuruar me ish gruan e tij Jennifer Aniston.

"Brad është tipi i njeriut që gjen lumturinë në shpirtin e tij - ka deklaruar Bard -. Mendoj se Angelina e ka ngujuar, por atij nuk i bën përshtypje, sepse i do më shumë fëmijët se marrëdhënien me të. Nëse je një superstar dhe bota të kritikon për vite të tëra pse ke ndarë një si Jennifer Aniston, tani çfarë do të bësh: i lë gjashtë fëmijët? Je i bllokuar."

Ron Bard thotë prandaj se Brad Pitt do të bëjë fëmijë të tjerë me Angelina Jolien: "mendoj se do të arrijnë në kuotën nëntë". Deklaratat e tij janë vënë pjesërisht në dyshim nga shtypi anglez, sipas të cilit Bard i është prezantuar Pittit në vitin 2004 nga ish gruaja dhe Jolie i kishte kërkuar kohët e fundit të shoqit ta pushojë nga puna në vijim të disa këshillave financiare të konsideruara të gabuara.ansa
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
NEW YORK, VENDIMI GJYQËSOR - SHAKIRA KOPJOI KËNGËN E KRIJUESIT DOMINIKAN (08.21.2014)
DEBBIE REYNOLDS NDEROHET ME ÇMIM PËR ARRITJET JETËSORE (08.19.2014)
FORBES - GISELE BUNDCHEN ËSHTË MODELJA MË E PAGUAR NË BOTË (08.19.2014)
FOTOT E FUNDIT TË ROBIN WILLIAMS - SHKREPUR 24 ORË PARA VDEKJES (08.15.2014)
U NDA NGA JETA AKTORJA LEGJENDARE LAUREN BACALL (08.15.2014)
SHUHET AKTORI ROBIN WILLIAMS (08.12.2014)
BRENDAN GLEESON NË FILMIN E RI CALVARY (08.10.2014)
BEYONCE NDEROHET ME ÇMIM NGA MTV (08.09.2014)
RADCLIFFE PAS HARRY POTTER - I KTHEHET 'REALITETIT' (08.06.2014)
MINORITETET S'PËRFAQËSOHEN SA DUHET NË FILMAT E HOLLYWOODIT (08.06.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2021  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]