E Enjte, 05.13.2021, 08:21am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
JOLIE BIONDE NË FILMIN E RI ME PITTIN

E Hënë, 11.03.2014, 09:05am (GMT+1)


Aktorja e famshme Angelina Jolie është parë me stil më ndryshe për xhirimet e filmit të ri, “By the Sea” ku luan edhe burri i saj, Brad Pitt.

Jolie, që në këtë film do të jetë bionde, shihet teksa i shpreh dashurinë burrit të saj. Në disa fotografi të publikuara ajo shihet me një paruke dhe e përqafuar me Pittin.

Çifti në “By the Sea” luajnë një dyshe të martuar me probleme në martesën e tyre.

Xhirimet e filmit, që për regjisore kanë Jolien, po zhvillohen në Malta. Ky është filmi i tretë ku Jolie është regjisore, dhe do të lansohet në ditën e krishtlindjeve në vitin 2015.

Dyshja nuk ishin parë në asnjë film bashkë që nga “Mr. & Mrs. Smith” në vitin 2005.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
NJË PORTRET INTIM I LEGJENDARIT MUHAMET ALI (11.03.2014)
VDIQ BASISTI LEGJENDAR JACK BRUCE (10.27.2014)
NJË FILM I RI MBI INTEGRITETIN E MEDIAS (10.22.2014)
10 FEMRAT MË JOSHËSE TË EKRANIT BOTËROR (10.22.2014)
ESQUIRE - PENELOPE CRUZ, FEMRA MË TUNDUESE NË BOTË (10.13.2014)
BEN AFFLECK NË MBROJTJE TË ISLAMIT (10.05.2014)
ASHTON KUTCHER, MILA KUNIS - EMRI I VAJZËS SONË ËSHTË WYATT ISABELLE (10.04.2014)
GEORGE CLOONEY-AMAL ALAMUDDIN U MARTUAN ME CEREMONI CIVILE NË BASHKINË E VENECIAS (09.29.2014)
GEORGE CLOONEY E AMAL ALAMUDDIN KANË THËNË 'PO' NË PRANI TË 200 MIQVE DHE TË AFËRMVE (09.27.2014)
GEORGE CLOONEY E AMAL ALAMMUDIN ARRIJNË NË VENECIA - NESËR MARTESA (09.26.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2021  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]