E Djelë, 06.20.2021, 01:41pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
NGJARJET QË TRONDITËN DHE BEFASUAN BOTËN E SHOUBIZNESIT MË 2014

E Martë, 12.30.2014, 07:56am (GMT+1)


Martesa e fshehtë e Cheryl Cole, paraqitja e Shia LaBeouf me qese në kokë, ndarja e papritur e Gwyneth Paltrow me Chris Martin dhe ajo e Rita Orës me Calvin Harris.

Këto janë disa prej ngjarjeve që mediat britanike i kanë cilësuar si ngjarjet e vitit 2014, transmeton Koha.net.

Në vijim, ju sjellim të përmbledhura disa prej ngjarjeve më tronditëse por edhe më befasuese të vitit që po lëmë pas në botën e show-bizit:

1. Simon Cowell u bë baba


2. Ndarja e Gwyneth Paltrow me Chris Martin


3. Cheryl Cole u martua fshehtas


4. Calvin Harris ndahet nga Rita Ora


5. Përleshja mes Solange dhe Jay Z në lift


6. Zënka mes Orlando Bloom e Justin Bieber


7. Shishja e plastikës në serinë “e vjetër”, Downton Abbey


8. “Thyerja” e internetit nga Kim Kardashian


9. Qesja në kokë e Shia LaBeouf


10. Pamja e re e Renée Zellwegerit


11. Rrjedhja e fotove nudo të Jennifer Lawrence


12. Transformimi tronditës i Jake Gyllenhaal


13. Miley Cyrus dhe penisi i mbushur me ajër


14. Robbie Williams incizoi gruan e tij Ayda Field teksa po lindte

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
FILMI THE INTERVIEW - SOT NË QINDRA KINEMA AMERIKANE (12.25.2014)
OBAMA MIRËPRET SHFAQJEN E FILMIT 'THE INTERVIEW' (12.24.2014)
SONY DO TË SHFAQË 'THE INTERVIEW' NË DISA KINEMA (12.24.2014)
OBAMA - SONY PICTURES GABOI (12.20.2014)
VDIQ AKTORJA ITALIANE VIRNA LISI (12.19.2014)
KËRCËNIME PËR SULME NDAJ KINEMAVE NËSE SHFAQET 'THE INTERVIEW' (12.18.2014)
ROBIN WILLIAMS KRYESON LISTËN E KËRKIMEVE NË GOOGLE (12.16.2014)
VIDHET SKENARI I FILMIT TË RI JAMES BOND (12.15.2014)
FILMI 'THE IMITON GAME' (12.15.2014)
JA KANDIDIMET PËR GOLDEN GLOBE 2015 (12.11.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2021  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]