E Enjte, 05.13.2021, 07:31am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
LAJME NDËRKOMBËTARE
 
DËSHMITARI QË FILMOI VRASJEN NË SHBA KA FRIKË PËR SIGURINË E TIJ

E Enjte, 04.09.2015, 05:23pm (GMT+1)


Pamje nga videoja e filmuar...


Personi që ka xhiruar vrasjen e një njeriu me ngjyrë nga një polic i bardhë në Shtetet e Bashkuara thotë se ka frikë për sigurinë e tij, pasi është identifikuar me emër e mbiemër si personi që ka xhiruar vrasjen.

Feidin Santana i ka thënë televizionit NBC të enjten se njerëzit e dijnë ku jeton dhe ku punon. Ai tha se po e shqyrton mundësinë e anonimitetit për një periudhë të caktuar.

Santana thotë gjithashtu se jeta e tij ka ndryshuar brenda pak sekondash, pasi ka filmuar me celularin e tij vrasjen teksa po shkonte në punë.

Në video shihet polici Michael Thomas Slager duke qëlluar 50-vjeçarin Walter Lamer Scott disa herë pas shpine, ndonëse shihej se po përpiqej të largohej nga zënka me policin. rel
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
HAKERËT E IS-it SULMOJNË TRANSMETUESIN FRANCEZ (04.09.2015)
IRANI DËRGON ANIJE PRANË JEMENIT (04.09.2015)
NJË POLIC I BARDHË NË SHBA AKUZOHET SE VRAU NJË QYTETAR ME NGJYRË (04.08.2015)
CNN - HAKERAT RUSË DEPËRTOJNË NË SISTEMIN KOMPJUTERIK TË SHTËPISË SË BARDHË (04.08.2015)
PRESIDENTI TURK VIZITON IRANIN (04.07.2015)
PRESIDENTI OBAMA - NJOHJA E IZRAELIT NGA IRANI S'MUND TË JETË PJESË E MARRËVESHJES BËRTHAMORE Presidenti Obama tha se marrëveshja kornizë me Iranin, është “marrëveshje e mirë” e arritur nëpërmjet “diplomacisë së rreptë e par (04.07.2015)
PRESIDENTI OBAMA - ME ALEATËT DO TA DISKUTOJMË ROLIN DESTABILIZUES TË IRANIT (04.07.2015)
PAPA FRANÇESKU LUTET PËR TË KRISHTERËT (04.06.2015)
PRESIDENTI OBAMA - MARRËVESHJA BËRTHAMORE ME IRANIN, NJË MUNDËSI JETËSORE Presidenti amerikan beson se marrëveshja bërthamore me Iranin është një mundësi për paqe në Lindjen e Mesme (04.06.2015)
KENIA NË ZI - NDERON 148 VIKTIMAT (04.06.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2021  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 
::| Hot News
PRESIDENTI OBAMA NISI TURIN NË EUROPË - "SHBA DHE EVROPA TË BASHKUAR NË MBROJTJE TË UKRAINËS, PUTINI DUHET T'I KUPTOJË PASOJAT E VEPRIMEVE TË TIJ"
UNICEF: 300 fëmijë kanë humbur jetën në Rripin e Gazës

 
VOAL
[Shko lart]