VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

DUKESHA E KEMBRIXHIT LINDI VAJZË

E Shtunë, 05.02.2015, 05:21pm (GMT1)


Princi William dhe Dukesha Kate me djalin e tyre George


Dukesha e Kembrixhit, Kate, ka lindur vajzë, kanë njoftuar sot zyrtarët në Britani.

Pallati Kesington në një njoftim të shkurtër tha se Kate ka lindur një vajzë “në mënyrë të sigurt”, sot paradite, më pak se tri orë pasi ishte pranuar në spital dhe se nëna dhe vajza janë mirë me shëndet.

Bashkëshorti i saj, Princi William, ishte i pranishëm gjatë lindjes.

Kate dhe William e kanë edhe djalin George, i cili kishte lindur në vitin 2013, në të njejtin spital në Londër.rel

WWW.VOAL-ONLINE.CH


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.