E Martë, 05.11.2021, 11:47pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
POLITIKË
 
NICOLAS SARKOZY ZGJIDHET KRYETAR I PARTISË KONSERVATORE UMP

E Djelë, 11.30.2014, 04:45pm

NJË SHANS TJETËR I HUMBUR - NEGOCIATAT ATOMIKE ME TEHERANIN

E Hënë, 11.24.2014, 10:40am
PËRPJEKJE PËR TË RIPARUAR MARRËDHËNIET NË ANKARA

E Premte, 11.21.2014, 03:37pm

RELJIQ - RREZIQET NGA INFLUENCA E MADHE RUSE NË BALLKAN (Intervistë)

E Martë, 11.18.2014, 06:24pm

KOMENT - SI TË VEPROHET ME TË PËRJASHTUARIN
E Martë, 11.18.2014, 05:14pm

KOMENT - SI TË VEPROHET ME TË PËRJASHTUARIN

E Martë, 11.18.2014, 05:14pm

KONFLIKTI SIRIAN FORCON LIDHJET MES TURQISË DHE FRANCËS

E Hënë, 11.17.2014, 12:27pm

KOMENT - PERËNDIMI NUK DUHET TË LEJOJË T'I IMPONOHET NJË LUFTË E FTOHTË

E Hënë, 11.17.2014, 10:32am

LYNCH KANDIDOHET PËR PROKURORE TË PËRGJITHSHME E SHBA

E Shtunë, 11.08.2014, 06:38pm

FITORJA E REPUBLIKANËVE MUND TË PËRKEQËSOJË POLITIKËN E JASHTME TË OBAMËS

E Martë, 11.04.2014, 06:27pm

SHBA - PJESËMARRJA NË VOTIMET E SË MARTËS

E Hënë, 11.03.2014, 08:00am

  » KOMENT - KREMLINI PROVOKON KONFRONTIMIN LINDJE-PERËNDIM
  » ÇFARË RREZIKON PRESIDENTI OBAMA NË ZGJEDHJE
  » KOMENT - CDU DËSHIRON TË BËHET MULTIKULTI
  » ZGJEDHJET E MESIT TË MANDATIT - FAKTORI I FRIKËS
  » IGNATIUS - STRATEGJIA E SHBA KA DËSHTUAR (Intervistë)
  » NË BOSNJË PRIJNË NACIONALISTËT
  » RËNDËSIA E QYTETIT KOBANI
  » KATASTROFA SIRIANE RREZIKON LUFTË NË TURQINga HUGH POPE, The Guardian
  » DILEMA E TURQISË NË SIRI
  » PËR TA MPOSHTUR IS-in, LARGOJENI ASADINNga JOHN MCCAIN dhe LINDSEY GRAHAM, Wall Street Journal 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2021  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 
::| Hot News
KONFERENCË PËR SHTYP E KRYEMINISTRIT BERISHA DHE KRYEMINISTRIT BERLUSKONI
Berisha: Jemi Kina e vogël e Evropës, investoni (ANSA)
Dekorohen protagonistë të 20 shkurtit

 
VOAL
[Shko lart]