E Martë, 05.11.2021, 11:48pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
POLITIKË
 
NATO - ALEANCË HISTORIKE
Nga DOUGLASE LUTE, Ambasador i SHBA në NATO

E Hënë, 10.06.2014, 09:12am

PALESTINEZËT E PËRSHËNDESIN DEKLARATËN SUEDEZE - SHBA KËRKON KUJDES

E Shtunë, 10.04.2014, 05:38pm

SUEDIA DO TË NJOHË 'SHTETIN E PALESTINËS'

E Premte, 10.03.2014, 03:18pm

WILSON - PUTIN KËRCËNIM PËR SIGURINË E EVROPËS

E Enjte, 10.02.2014, 04:49pm

KOMENT: TAKIMI OBAMA-NETANJAHU: GRINDJE E VJETËR, OPCIONE TË REJA

E Enjte, 10.02.2014, 11:33am

PROTESTAT NE HONG KONG

E Mërkurë, 10.01.2014, 05:57pm

SOCIALISTËT NË FRANCË HUMBASIN SHUMICËN NË SENAT

E Hënë, 09.29.2014, 10:58am

SPANJA SFIDON REFERENDUMIN NË KATALONIA

E Djelë, 09.28.2014, 08:19am

RUSI - RUBLA NË NIVELIN HISTORIK MË TË ULËT KUNDËR DOLLARIT AMERIKAN

E Shtunë, 09.27.2014, 08:52pm

KOMENT - NË LINDJEN E AFËRT KARTAT PËRZIHEN NGA E PARA

E Enjte, 09.25.2014, 07:56am

  » PRESIDENTI OBAMA NË KOMBET E BASHKUARA - RUSIA KA AMBICIE TERRITORIALE
  » NJË SREBRENICË TJETËR?
  » ISLAMI ËSHTË NJOLLOSUR NGA 'FORCAT E ERRËSIRËS'
  » SKOCISË I PREMTOJNË FUQI SHTESË NËSE RRI E BASHKUAR ME BRITANINË
  » STRATEGJIA KUNDËR SHTETIT ISLAMIK
  » NIS PUNIMET NË PARIS KONFERENCA PËR IS-in
  » REAGIMI I KONGRESIT NDAJ FJALIMIT TË PRESIDENTIT OBAMA
  » CAMERON SKOCEZËVE - MOS MA THYENI ZEMRËN!
  » BOEHNER FTON POROSHENKON T'I DREJTOHET KONGRESIT
  » TURQIA DHE SHTETI ISLAMIK 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2021  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 
::| Hot News
KONFERENCË PËR SHTYP E KRYEMINISTRIT BERISHA DHE KRYEMINISTRIT BERLUSKONI
Berisha: Jemi Kina e vogël e Evropës, investoni (ANSA)
Dekorohen protagonistë të 20 shkurtit

 
VOAL
[Shko lart]