E Enjte, 01.27.2022, 01:04pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
TRAINERI VAN GAAL - HOLLANDA SHKON NË BOTËROR PËR TA FITUAR

E Martë, 05.20.2014, 07:12pm (GMT+1)
Voal-online.ch - 20 MAJ - "Nuk shkoj në Brazil me Kombëtaren hollandeze për të marrë pjesë dhe mjaft: shkoj për të fituar, ky është synimi. Jemi duke kërkuar një sistema që na bën të pandalshëm."

Kështu ka thënë Louis Van Gaal sipas faqes së internetit nos.nl. Traineri hollandez ndërkohë është i ankoruar edhe tek Manchester United e i duhet të merret me tregun: mediat angleze vlerësojnë një buxhet mes 100 e 200 milionë eurove. "Paratë nuk janë problem, por është puna cilët lojtarë të blihen - saktëson Van Gaal - Strootman në listë? E mbajt sekret." ansa

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
PELE - PROTESTAT MUND TA DËMTOJNË KUPËN E BOTËS (05.20.2014)
TENIS - OPEN BNL, FITORE E SERENA WILLIAMSIT (05.19.2014)
ATLETIKO E MADRIDIT SHPALLET KAMPION I SPANJËS (05.17.2014)
NURI SEFERI FITON TITULLIN KAMPION EVROPIAN WBO (05.17.2014)
RIBERY E KRITIKON GUARDIOLËN (05.15.2014)
KOSOVARËT FITUAN 28 MEDALJE NË TOP TIRANA OPEN 2014 (05.13.2014)
IDE TË NJËJTA - KRYEMINISTRA TË NDRYSHËMNga AHMET SHQARRI (05.12.2014)
ATLETI KENIAN, MAINA, FITON NË GJYSMËMARATONËN E PRISHTINËS (05.11.2014)
AKTI I FUNDIT NË BUNDESLIGËN GJERMANE (05.09.2014)
ADNAN JANUZAJ MË I PAGUAR SE CR7 DHE MESSI - KUR ISHIN NË MOSHËN E TIJ (05.07.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Janar 2022  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]