VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

TRAINERI VAN GAAL - HOLLANDA SHKON NË BOTËROR PËR TA FITUAR

E Martë, 05.20.2014, 07:12pm (GMT1)
Voal-online.ch - 20 MAJ - "Nuk shkoj në Brazil me Kombëtaren hollandeze për të marrë pjesë dhe mjaft: shkoj për të fituar, ky është synimi. Jemi duke kërkuar një sistema që na bën të pandalshëm."

Kështu ka thënë Louis Van Gaal sipas faqes së internetit nos.nl. Traineri hollandez ndërkohë është i ankoruar edhe tek Manchester United e i duhet të merret me tregun: mediat angleze vlerësojnë një buxhet mes 100 e 200 milionë eurove. "Paratë nuk janë problem, por është puna cilët lojtarë të blihen - saktëson Van Gaal - Strootman në listë? E mbajt sekret." ansa

www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.