E Martë, 12.07.2021, 07:29am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
NBA- NDESHJET FINALE: SAN ANTONIO KRYESON 2-0 NDAJ OKLAHOMA CITY
E Enjte, 05.22.2014, 08:56am (GMT+1)TIRANË, 22 maj/ATSH-AFP/. – Rezultati i ndeshjes N.2 të finaleve të NBA është:

E mërkurë:

 

Në San Antonio:

San Antonio mund Oklahoma City 112 - 77

 

San Antonio kryeson serine 2-0

 

Ndeshje te luajtura:

Ndeshja N.1, San Antonio mund Oklahoma City 122 - 105

 

Programi:

Ndeshja N.3, 25 maj ne Oklahoma City

Ndeshja N.4, 27 maj në Oklahoma City
Ne çdo seri do te luhen shtate ndeshje per te percaktuar fituesin.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
KOSOVA HUMB NDAJ TURQISË ME REZULTAT 1 ME 6 (05.22.2014)
BOTËRORI 2014 - RIBERY: NË BRAZIL DO TË JETË KUPA IME E FUNDIT E BOTËS (05.21.2014)
GJERMANI - THOMAS SCHAAF, TRAJNERI I RI I EINTRACH FRANKFURT (05.21.2014)
LUIS ENRIQUE - TRAJNER I RI I BARCELONAS (05.21.2014)
HOXHAJ TAKOI LOJTARËT DHE DREJTUESIT E KOMBËTAREVE TË TURQISË DHE KOSOVËS (05.21.2014)
SOT ZHVILLOHET NDESHJA MIQËSORE KOSOVË-TURQI (05.21.2014)
BOTËRORI 2014 - TRAJNERI GJERMAN LOW MBLEDH PËRFAQËSUESEN ME DËMTIME TË SHUMTA (05.21.2014)
TOMAS STRAKOSHA NË SHËNJESTËR - E DO EVERTONI NË PREMIER LEAGUE (05.21.2014)
ALITI - TE KOMBËTARJA PËRFAQËSOJ PRESHEVËN (05.21.2014)
NEJMAR MODEST - MOS MË KRAHASONI MUA ME PELEN (05.21.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]