E Mërkurë, 04.14.2021, 11:53am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
The Daily Star - SHAQIRI AFËR MARRËVESHJES ME LIVERPOOLIN

E Shtunë, 06.07.2014, 03:08pm

BRAZIL 2014 - JA 10 LIDERËT E SKUADRAVE TË MËDHA

E Shtunë, 06.07.2014, 02:42pm

Economist - FUTBOLLI, LOJË E MREKULLUESHME, BIZNES I NDYRË

E Premte, 06.06.2014, 09:22pm

BRAZIL 2014 - 10 SHIFRAT MË PIKANTE

E Premte, 06.06.2014, 10:18am

ZYRTARE - ADNAN JANUZAJ NË KOMBËTAREN E BELGJIKËS

E Enjte, 06.05.2014, 06:22pm

SKUADRA AMERIKANE PËRGATITET PËR BOTËRORIN

E Enjte, 06.05.2014, 04:01pm

BRAZIL 2014 - KALENDARI I NDESHJEVE, 12 QERSHOR-13 KORRIK
Kampionati botëror në Brazil do të fillojë me ndeshjen Brazil-Kroaci, të enjten prej orës 22:00.

E Enjte, 06.05.2014, 08:56am

BOTËRORI 2014 - JA SA I KUSHTON NJË SHQIPTARI

E Mërkurë, 06.04.2014, 10:53am

FUTBOLLI I TRUKUAR I SHQIPËRISË - JA NDESHJET QË DYSHOHEN

E Mërkurë, 06.04.2014, 10:49am

BOTËRORI 2022 - KATARI RREZIKON IMAZHIN

E Hënë, 06.02.2014, 06:59pm

  » KRISTIANO RONALDO RREZIKON TË MOS LUAJË NË BOTËROR
  » MARSEJA DËSHIRON RIKTHIMIN E LORIK CANËS
  » MIQËSORJA SHQIPËRI-RUMANI 0-1
  » DËMTIMET NUK E SHQETËSOJNË JOAKIM LËVIN
  » MASHTRIMI - STILI I BATAKÇINJVENga AHMET SHQARRI
  » SHBA E KLINSMANIT
  » AUSTRALIA - E PARA QË ZBARKON NË BRAZIL
  » KORRUPSIONI NË SPORT
  » MIQËSORJA NË GJENEVË - KOSOVA MUNDET EDHE NGA SENEGALI
  » LIGA E KAMPIONËVE - REAL MADRID FITON TITULLIN E DHJETË PAS MINUTAVE SHTESË 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2021  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 

 
VOAL
[Shko lart]