E Mërkurë, 04.14.2021, 12:34pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
QË 20 VJET HOLANDA NUK LUAN PA NJË 'VAN'

E Djelë, 06.22.2014, 02:07pm

TOP 10 GOLASHËNUESIT E BOTËRORËVE

E Djelë, 06.22.2014, 10:43am

NIGERIA ELEMINON BOSNJËN

E Djelë, 06.22.2014, 09:31am

DJE NË NDESHJET E BOTËRORIT

E Shtunë, 06.21.2014, 07:22am

MENAXHIM JO ADEKUAT I SIGURISË NGA FIFA - KRENARI PARA RËNIES

E Premte, 06.20.2014, 04:30pm

MUZEU I FUTBOLLIT NË SAN PAULO

E Premte, 06.20.2014, 04:27pm

KROATËT NUK DORËZOHEN - TRIUMFOJNË 4-0 NDAJ KAMERUNIT

E Enjte, 06.19.2014, 07:24am

HASTA LA VISTA, SPANJË

E Enjte, 06.19.2014, 07:21am

'TULIPANËT' VAZHDOJNË ME FITORE

E Mërkurë, 06.18.2014, 08:07pm

BOTËRORI 2014 - BARAZIME BRAZIL-MEKSIKË DHE RUSI-KORE E JUGUT

E Mërkurë, 06.18.2014, 10:37am

  » BELGJIKA FITON 2-1 KUNDËR ALGJERISË - JANUZAJN NUK E AKTIVIZON
  » ANGELA MERKEL NË DHOMËN E ZHVESHJEVE TË KOMBËTARES GJERMANEPas fitores ndaj Protugalisë kancelarja përshëndetet dhe bën foto me lojtarët
  » JANUZAJ DHE BLEGJIKA - TË GATSHËM PËR ALGJERINË
  » NDESHJET E SOTME NË KUPËN E BOTËS
  » TRIUMF BINDËS I GJERMANISË KUNDËR PORTUGALISË
  » BOTËRORI - SHBA MUND GANËN 2-1
  » SAN ANTONIO SPURS - KAMPION TË NBA
  » STUDIM MBI LËNDIMET E FUTBOLLISTËVE
  » PËRBALLË ARGJENTINËS BOSHNJAKËT E FILLOJNË ME HUMBJE HISTORINË E BOTËRORIT
  » ITALIA MUNDI ANGLINË 2-1 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2021  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 

 
VOAL
[Shko lart]