E Hënë, 01.17.2022, 10:50am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» ZBUKURIMI I HERONJVE NË KOMPJUTERNga REXHEP SHAHU

ZBUKURIMI I HERONJVE NË KOMPJUTERNga REXHEP SHAHU
jonnaa-pz@hotmail.com Erjona Balaj09.11.2012, 08:57pm

Autorit urime,per shkrimin ,,ZBUKURIMI I HERONJVE NË KOMPJUTERNga REXHEP SHAHU,, e lexov a me vonëse, por tek ne thonë ;,,ma mire vonë se sa kurrë, është vërtetë shumë i qelluar. Po kur do të bëhet vetëdijesimi i Njërzëve tanë ku ta dimë.Urime Rexhep, dhe shëndet. jonnaa

,, 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Janar 2022  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]