E Hënë, 01.17.2022, 11:49am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» PAVARËSIA KOMBËTARE(„Bota e re“, Prishtinë, 28.XI.1968)Nga IBRAHIM RUGOVA

lexoje o qosiç dhe idhtaret tuaj bolshevike dhe sllavo komunist
mata-tasim@hotmail.be mata11.28.2012, 12:35pm

ne ketefeste te madhe te shqiptarve ku e gjithe bota demokratike feston me ne feston amerika feston europa mbajne zi sllavet lavdi heronjeve te kombit te cilet na mundesojne te festojme sot festen e pavarsise festen e flamurit. gezuar te gjithe shqiptarve le te vazhdoj festa edhe per shekuj te tjer. 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Janar 2022  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]