E Enjte, 07.29.2021, 12:36pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
JENNIFER LOPEZ - ALBUMET DHE DASHURITË E MIA

E Hënë, 03.24.2014, 05:34pm (GMT+1)Ana e saj emocionale u përfshi tërësisht në “If You Had My Love”, të ’99-ës, por Jennifer Lopez thotë se kur erdhi për të bërë albumin e saj të fundit kishte një perspektivë krejt të re.

Këngëtarja 44-vjeçare u nda nga bashkëshorti Marc Anthony në vitin 2011, dhe kur ajo filloi albumin e saj të dhjetë vitin e kaluar, kishte shumë për të thënë në lidhje me të.

Ajo i tha “Popcrush.com” se tema e saj është dashuria.

“Dhe kështu ka qenë gjithmonë. Ky është motivimi im. Kjo është ajo që unë mendoj, kjo është ajo që unë jam në thelb”, ka thënë diva e muzikës botërore.

Por ajo që J Lo thotë se e ka menduar për dashurinë në nëntë albumet e para, është shumë e ndryshme nga ajo që e mendon për të dhjetin.

"Kam punuar për këtë album që nga shkurti i 2013-ës, për më shumë se një vit tani”, ka thënë Lopez, që ka paralajmëruar një turne historik
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
DAVID GUETTA DIVORCOHET PAS 22 VITE MARTESE (03.23.2014)
CHARLIZE THERON - E BUKUR, POR JO PREJ PASTIKE (03.21.2014)
CHRIS BROWN PRANGOSET SËRISH - SHKELI LIRIMIN ME KUSHT (03.15.2014)
ZBARDHET LISTA E 36 TË DASHURVE TË LINDSAY LOHAN (03.13.2014)
HARRY DHE CRESSY SË SHPEJTI DOTË FEJOHEN (03.11.2014)
KËNGËTARI ROBIN THICKE NDAHET NGA E SHOQJA AKTORE PAULA PATTON (02.25.2014)
FEJOHET ME TË DASHURIN CHRISTINA AGUILERA (02.15.2014)
BOKSIERI SHQIPTAR - LIDHJE ME MIS GJERMANINË (02.10.2014)
KEIRA KNGHTELY FRIKËSOHET NGA ANOREKSIA (02.07.2014)
New York Times, DYLAN FARROW - WOODY ALLEN ABUZOI ME MUA KUR ISHA 7 VJEÇE (02.03.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2021  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]