E Premte, 05.27.2022, 05:29pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
ARRESTOHET PËR SJELLJE TË DHUNSHME AKTORI SHIA LABEOUF

E Premte, 06.27.2014, 09:28am (GMT+1)Aktori Shia LaBeouf, i cili ka luajtur në filmat hit, “Transformers” dhe “Nymphomaniac” është arrestuar brenda “Studio 54” të New Yorkut gjatë performancës së “Cabaret”, raporton Reuters.

Aktori akuzohet për sjellje të çrregullt dhe penale dhe për këtë arsye është arrestuar, njofton detektivi i policisë së New Yorkut, Brian Sessa.

LaBeouf është larguar nga teatri nga policia pasi aktori fillimisht refuzoj që të largohet nga rojet e sigurisë së teatrit.

28 vjeçari raportohet se kishte filluar të krijojë telashe dhe të përdor gjuhë ofenduese ndërsa kur rojet e sigurisë i kanë kërkuar që të largohet ka filluar të sillet dhunshëm.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
LANA DEL REY KRYESON LISTËN E ALBUMEVE NË SHBA (06.27.2014)
ANGELINA JOLIE - SERBËT JANË KRIMINELË (06.24.2014)
KOMPOZITORI UDHËHEQ JURINË E FESTIVALIT TË VENEDIKUT (06.23.2014)
TRE FILMAT MË TË SUKSESSHËM NË SHBA E KANADA (06.22.2014)
TEKSTET E DYLANIT PRITET TË THYEJNË REKORD NË SOTHEBY (06.22.2014)
BRITANIA IA JEP TITULLIN 'DAMË' ANGELINA JOLIES (06.16.2014)
VDIQ JIMMY SCOTT - KËNGËTARI XHAZ ME ZË ENGJËLLI (06.16.2014)
LËNDOHET AKTORI HARRISON FORD (06.13.2014)
ANGELINA JOLIE KËSHILLON TË DHUNUARAT - MOS U FSHIHNI (06.11.2014)
AKTORI TRACY MORGAN ËSHTË RËNDË PAS AKSIDENTITKamioni përplasi limuzinën ku ai po udhëtonte (06.08.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2022  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

 
VOAL
[Shko lart]