E Enjte, 09.16.2021, 10:20pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
BEYONCE E JAY Z NUK JANË NDARË - BASHKË NË TEATËR

E Hënë, 06.16.2014, 04:26pm (GMT+1)Spekulimet se martesa e Beyonces dhe Jay-Z po kalon në një fazë të vështirë kanë rënë poshtë, kur çifti kanë shijuar një vizitë në teatër.

Yjet ishin parë duke u larguar nga Teatri, ku kishin shikuar shfaqjen “A Raisin In The Sun”, e ku rolin kryesor e luan Denzel Washington.

Këngëtarja e famshme kishte shkëlqyer me pamjen e saj teksa kishte veshur një kostum dhe e kishte kombinuar me një palë sandale të zeza.

Ndërkohë që Beyonce dukej shumë e lumtur, ajo ishte e rrethuar nga sigurimi i saj.

Çifti ishte futur në teatër para se të niste shfaqja dhe e kishte lënë atë para mbylljes së perdeve.

Dyshja e famshme janë duke kaluar më shumë kohë së bashku para nisjes së turit të tyre në Miami në 25 qershor.

Kjo sepse përgatitjet për koncert janë shumë më intensive pasi ato ishin shtyrë muajin e kaluar për shkak të martesës së Kanye West dhe Kim Kardashian.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
KELLY CLARKSON BËHET NËNË (06.16.2014)
ANGELINA JOLIE IA NDALON BRAD PITTIT TAKIMET ME UMA THURMANIN DHE QUENTIN TARANTINON (06.16.2014)
NDAHET NGA BANDERAS - GRIFFITH KËRKON KUJDESTARINË E QENVE (06.16.2014)
TIRANË - RRAHJE MES 'GOCAVE' (06.14.2014)
CASEY COHEN THOTË SE S'KA FJETUR ME JAY Z (06.13.2014)
KELLY ROWLAND SHTATZANË (06.13.2014)
PAS NDARJES ME CALVIN HARRIS - RITA ORA SHOQËROHET ME SHOKUN E JUSTIN BIEBER (06.11.2014)
JUSTINI FAJTOR PËR NDARJEN E RITËS ME CALVININ (06.09.2014)
MICK JAGGER GJEN TË DASHUR TË RE (06.08.2014)
NDAHEN RITA ORA DHE CALVIN HARRIS! (06.07.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2021  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]